Wpis z mikrobloga

@Kenpaczi: Polecam T-mobile. Mają chyba najwięcej swoich nadajników przez co zasięg jest lepszy. Przynajmniej u mnie. Płacę 30 zł mam wszystko darmowe (SMS/ROZMOWY) i 30GB internetu co miesiąc.
  • Odpowiedz
@Kenpaczi: miałem wszystkich dużych, i sporo wirtualnych. obecnie główny numer w t-mobile z abo, drugi tylko do odbioru w vikingach i w drugim telefonie w zasadzie mini pakiet do internetu plus rozmowy z których praktycznie nie korzystam w netii (plus).

gdybym musiał wybrać jeden tani, to został bym z vikingami. jeśli szukasz solidnego, nieco droższego na t-mobile od szeregu lat nie narzekam.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kenpaczi Nie słuchaj tutaj nikogo bo mówią jedynie z własnego doświadczenia a z sieciami mobilnymi jest różnie w zależności od miejsca. Kup startery wszystkich trzech sieci i sprawdź która ma najlepszy sygnał w okolicach, najlepiej porób kilka speedtestów tam gdzie najczęściej używasz sieci. Jeśli twój telefon ma dual sim lub eSIM (Orange i Plus) to powinno być łatwo. 15 zł a zaoszczędzisz sobie potem narzekania na wolny net.

Czysto teoretycznie to najlepiej
  • Odpowiedz