Wpis z mikrobloga

Mordy sprzedaje dzisiaj swojego iPhona 13 Pro Max i chce sie przesiąść na coś duuuużo tańszego, nawet coś dla belki za 500 czy 1000zl by mi pasowało.

I tak rozglądam sie po olx za używkami i #!$%@? wie co kupić xD chce nosic bez obudowy, tak zeby sciorać troche i nie żałować i nie cierpieć dodatkowo po przesiadce (aż tak)

Obczajalem iPhona SE 2020 i fajny ale mala bateria i maly ekran, ale granice 500-700zl, ogladalem iPhony X i znalazlem jednego za 800zl w lombardzie ale cos #!$%@? mi sie wydaje ze sciema bo cos tanio..
Ogladalem Galaxy S7/8/9/10/20 i w sumie te same śmieci a co raz drożej i nie wiem co kupić xD

Ktos pamieta jakis fajny ikoniczny albo zajebisty telefon za te cene? moze byc i 1500 tez spoko xD #telefony #android #ios #apple

chyba ze brac tego i nie marudzic? :P https://www.olx.pl/d/oferta/telefon-iphone-x-10-64gb-silver-jak-nowy-bateria-100-komplet-zamiana-CID99-IDUYpF4.html
  • 12
  • Odpowiedz
fajny ale mala bateria


@stary_grat: licz się z tym, że jak chcesz kupić używany telefon starszy niż 3 lata to i tak będzie miał baterię do wymiany
  • Odpowiedz
Fajnie jest kupić używany, a później być zdziwionym, że zostało się zatrzymanym przez policję. I to niedowierzanie, że nawet z pudełkiem czy jakimś papierkiem może pochodzić z przestępstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba że od pierwszej osoby, której dane zgadzają się z danymi zakupu, ale to też nie daje to 100% pewności czy zakup ten był 'legalny'.
Przeżyłem wiele.
@stary_grat @pekak @kiszczak
  • Odpowiedz
Haha, mnie za telefon kupiony w lombardzie powineli z domu o 6 rano, bo się okazało, że pochodził z napadu na inny Lombard( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: Dokładnie tak jest. Ja nie chcę się rozpisywać. Niech nieświadomi robią sobie co chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lombardy, komisy = nierzadko: patologia, pralnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@wykop14: kurna od jakis 15 lat dzialam na olx i z wymianami telefonami i nigdy jeszcze nie mialem takiej sytuacji xD smiesznie, ale teraz tez takie czasy ze sie chodzi do pracy i w sumie ma sie juz mozliwosc kupic cos nowego zamiast uzywki. tak samo jak kiedys mnie nie brzydzil uzywany telefon, tak teraz czuje lekki wstręt do tego. pamietam tez ze jak bylem maly to wycieralem penisa w ekran
  • Odpowiedz
@stary_grat: Takie sytuacje się zdarzają, oczywiście komuś może nie zdarzyć się całe życie. Potem wymiar sprawiedliwości powie Ci, że pewny telefon, to nowy.
Co do kwestii samej higieny, ludzie mają różne choroby, nawyki, nie myją się, masturbują się, itd.
  • Odpowiedz