Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: ludzie kupują lekko ~200h gry (fabuła ~20h, side questy ~20h, endgame, tour do 100 i inne klasy reszta) za 300 PLN i kłapią dziobem #!$%@? wie o co. kupcie sobie inną grę aaa będziecie mieli tych godzin 20 i będzie wtedy ok. () albo idzcie do POE będziecie siedzieć #!$%@? wie ile bez progresu w endgame chyba że kupicie itemy.
akurat czarodziejka na 3 buildy w których powtarzają się 4 te same skille bo są zbyt op względem innych xD


@Chris_Karczynski: Argument nie podważenia, odbierający wiarygodność. Przypominam, że gra wyszła lekko ponad tydzień temu, jeśli coś nie jest zbalansowane to jest szansa, że prędzej czy później to wyrównają. jak w d3. Niekoniecznie nerfiąc któryś build.
@ElonMuskKochamCie: Przecież kwestia balansu w takiej grze to kwestia tysięcy czynników, statystyk, koleracji + pomysły na Build graczy, nie da się tego ogarnąć tak o, bez wypuszczania gry.

Inna sprawa; czy WoW lub LOL jest zbalansowany? Nie ma OP klas? Czy w każdej grze tego typu nie ma tier list? Nie znam ani jednej gry w której kazda klasa/Build/broń była tak samo zbalansowana.
@ElonMuskKochamCie: @LuckyLuke_2776 @Chris_Karczynski @ElonMuskKochamCie @ModeracjazKlanu @KromkaMistrz Irytuje juz mnie ta powtarzalnosc. Biegne z punktu A do punktu B i po drodze spotykam 5 grup typu 20 nietoperzy albo 5 maruderow i 1 szaman. Do tego wszystkie wydarzenia sa jednym z 10 rodzajow, i tylko roznia sie tym jakie potwory atakuja. I nawet efekty czarow sa powtarzalne, czesto to jest to samo tylko w roznych wariacjach wielkosciowych i kolorystycznych.
uwielbiam te komentarze, ile bylo w d2 ile bylo w d3, gowno mnie to obchodzi ile bylo, to bylo pertyliard lat temu, po to sie wydaje nową gre zeby wprowadzac innowacje.


@Fiodooor: i w D4 masz ich najwięcej ze wszystkich części. Ja z kolei uwielbiam ten fakt, że większość hejterków gra w kolejną, czwartą już odsłonę Diablo i wciąż buldupią, że mobów jest parę grup, albo że jest ogólna powtarzalność, grind