Wpis z mikrobloga

UWAGA NA TYPA @DobrzeNaoliwioneLozysko
Próbuje wrzuca zdjęcia z gógla i próbuje wmówić że jest na wakacjach a jak ktoś wyśmieje go że zdjęcia nie pokrywają się z aktualną porą roku to wyzywa i usuwa komentarze.

Nie wiem jak zakompleksionym typem trzeba być żeby odpieralać taką akcje i to jeszcze na poważnie xDDDDDDDDDDDDDDD

Zdjęcie dowodowe jako że typ #!$%@? zdjęcia z neta

#podroze #wakacje #hiszpania #gownowpis
l.....2 - UWAGA NA TYPA @DobrzeNaoliwioneLozysko 
Próbuje wrzuca zdjęcia z gógla i pr...

źródło: ez

Pobierz
  • 16
@lubie_moderacje_2: Ogarnij usera DrCiaptak śmieję się z tego od miesięcy.
Nigdy bym na typa nie zwróciła uwagi gdyby nie fakt że się do mnie przywalił i stalkował. Ten mirek w co drugim wpisie opowiada ile ma domów, milionów i działek, drogich samochodów i że widzi doskonale że Polacy to bardzo bogaty kraj, nie ma inflacji a PIS to świetny rząd, najlepszy bo w Biedronce robią duże zakupy a w jego Rzeszowie
@arinkao: to jest #!$%@?.
Więkość ludzi co spotkasz na wikopku, którzy tak się zachowują to zwkłe trole, ale co jakiś czas znajdzie się takie prawdziwy rodzynek który to wszystko pisze na poważnie i tak naprawdę myśli. I teraz wyobraź sobie że takie coś sobie żyje na świecie xD no #!$%@? xD
liczy się ujęcie


@lubie_moderacje_2: to jest robione z końcówki deptaku/molo. Tam zaraz masz szlaban i wejście do portu. Dziwne, że znalazłeś drugą fotę z tego samego miejsca. Tym bardziej, że foty chyba robione z tarasu "widokowego" xD
@artiom143 gogle mówi że to te same zdjęcia i mam to w dupie ( ͡º ͜ʖ͡º)
to jeszcze wyjaśnij zakwitła wodę na początku czerwca i 2 zdjęcia mariny zrobione w odstępie 30 minut gdzie na jednym masz pełny port a na drugim pusty. wszystko o 2 w nocy
@lubie_moderacje_2: ok już tłumacze. Google nie mówi ze to te same zdjecia, jak wyszukujesz obrazem to Ci daje dziesiątki propozycji, poprostu wykrywa co sie na nim znajduje i pokazuje inne zdjecia tego miejsca. 1. woda wygląda na zielona bo tak zrobil zdjecie telefon plus jest noc i sztuczne oswietlenie, a tak wgl to woda w dzien ma niebieski kolor bo odbija po prostu niebo lol, a na drugim zdjeciu nie masz
artiom143 - @lubiemoderacje2: ok już tłumacze. Google nie mówi ze to te same zdjecia,...

źródło: dfsdf

Pobierz
@artiom143: to jest drugie zdjęcie
Popatrz po budynkach, widać na nim kawałek kotwicowiska na którym w 1 zdjęciu są jachty.
Po drugie nie wiem jakie filtry sprawiają że raz masz zakwitniętą zieloną wodę, a na drugim zdjęciu jest już normalna.
l.....2 - @artiom143: to jest drugie zdjęcie
Popatrz po budynkach, widać na nim kawał...

źródło: gowno2

Pobierz