Wpis z mikrobloga

Bardzo obiektywny ten @Watchdog_Polska i zupełnie apolityczny, skoro w otwartym liście mówi o wykluczaniu z życia publicznego liderów określonej partii.

To jest symptomatyczne, że NGO sponsorowany przez obcy kapitał staje w obronie innego NGO sponsorowanego przez obcy kapitał.
Na szczęście zrobili coś dobrego. Na końcu listu wymienili swoich sponsorów i listę organizacji, które przyzwoity człowiek powinien unikać.

#bekazlewactwa
domperignon - Bardzo obiektywny ten @WatchdogPolska i zupełnie apolityczny, skoro w o...

źródło: watchdogh

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska dlaczego zamiast skupić się na konkretnej i potrzebnej robocie- patrzeniu władzy i jej instytucjom na rękę, wchodzicie w wojnę ideologiczną i #!$%@? logikę?

nawet mi się nie chce mi się już szukać mema <NO I NIE PODOBASZ MI SIĘ>

teraz to #!$%@? z wami
  • Odpowiedz
@lubie_milfy: ależ my robimy swoją robotę, ale jesteśmy też częścią środowiska różnych organizacji stojących na straży praw człowieka i czujemy się w obowiązku wesprzeć organizację, która robi swoją robotę dobrze i spada na nią za to hejt.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: aha... czyli dokładnie to co napisałem- "bronimy swoich", zamiast zająć się konkretną robotą.
"hejt".. tak..
jest ogromna różnica między bronieniem prawa i pilnowaniem instytucji, a popieraniem jakiejś organizacji która bawi się w donosy ideologiczne dlatego że ktoś przyszedł do kogoś kto ma inne niż wy poglądy. Zaczynacie polowania na czarownice. Gówno warci jesteście
  • Odpowiedz
@lubie_milfy: Stowarzyszenie Nigdy Więcej zareagowało właściwie, wyrażając sprzeciw wobec promocji poglądów rasistowskich i homofobicznych nawołujących do eliminacji z życia publicznego przedstawicieli mniejszości. To właśnie powinny robić organizacje społeczne, zwłaszcza jeśli w tym zakresie brakuje potrzebnego zaangażowania ze strony państwa. W konsekwencji organizacja otrzymała liczne wiadomości z groźbami i obelgami ze strony skrajnej prawicy. Również ze strony niektórych polityków i mediów pojawiły się niesprawiedliwe oskarżenia pod adresem Stowarzyszenia Nigdy Więcej, podważające podstawową
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: jak nie jesteście apolityczni to jesteście nic nie warci. Teraz mam względem was ZERO wiary że po zmianie władzy nie będziecie przymykać oczu na ich łamania prawa. Nieważne czy na każde, czy tylko te najbardziej medialne - by zachować pozory dalszego działania "zgodnego" z dotychczasowym.
Jesteście tylko bardziej merytoryczną organizacją opozycyjną która swoimi działaniami sprawia, że szury jeszcze bardziej okopią się w swoim szuryźmie.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: nie no to jest absurd: byliście fajną rzetelną organizacją, a weszliście po chamsku w politykę. Zrobiliście dokładnie to samo co Marciniak: mogliście być niezależni i mieć wpływ na osoby o różnych poglądach, ale weszliście w ideologię i zamknęliście się w bańce. Głupota.
  • Odpowiedz
@cookie96: Od 20 lat robimy to, co umiemy najlepiej - patrzymy władzy na ręce. Nasza historia i doświadczenie mówią same za siebie. Stoimy na straży praw człowieka i będziemy stać. Po zmianie władzy czy nie - nie ma znaczenia, kto rządzi.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Znam was z waszej roboty z paru ostanich lat i nie będę szukać co robiliście w przeszłości bo tamtych afer nawet nie byłem świadkiem bo byłem za młody by mnie obchodziło.
Dobra, zła robota przed pis-em - nieważne, tyle lat rządzą że już priorytety możecie mieć inne. Szczególnie że poparliście organizację która nagrodziła osobę świadomie zarażającą kobiety HIV. Świetnymi organizacjami się otaczacie
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Stowarzyszenie Nigdy Więcej zwróciło uwagę na niedopuszczalność wspierania przez osoby pełniące ważne społecznie funkcje poglądów wymierzonych przeciw konkretnym grupom społecznym. Wsparcie takie nie musi oznaczać ich głośnego wypowiadania. Czasem wystarczy sama obecność na wydarzeniu organizowanym przez osobę głoszącą takie poglądy, by przyczynić się do zwiększenia jej społecznego uznania. Tak było w tym wypadku – obecność sędziego uwiarygadniała osobę, której słowa powinny wykluczyć ją z życia publicznego.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Czyli zwykły cancel culture. Facet nie agitował nikogo politycznie, tylko pojawił się na spotkaniu i opowiedział o swoim sukcesie. Faktycznie zrobił coś strasznego i niedopuszczalnego, że trzeba było go zmuszać do jakichś śmiesznych wyjaśnień i robić z tego skandal na całą Europę.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Raczej chcieliście powiedzieć, że nie udało się zcancelować. A sama próba została źle przyjęta przez większość społeczeństwa, co teraz nazywacie prawicowym hejtem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Czy jako lewicowa organizacja reagowaliście, jak kombatanci antyrosyjscy krytykowali ochronę komunistycznych zbrodniarzy? Czy przeważył wasz lewicowy światopogląd?

Czy wynika to z faktu, że sami jako lewacy macie w kwestii aborcji takie same poglądy jak komuchy? Wiecie, że już w 1997 roku TK zakazał aborcji na życzenie, bo każdy człowiek ma prawo do życia? Jeżeli jako lewicowcy nie potraficie skrytykować komuchów za aborcję, czyli zabijanie bezbronnych ludzi, to znaczy, że was
RogerCasement - @WatchdogPolska: Czy jako lewicowa organizacja reagowaliście, jak kom...

źródło: oswiadczenie-represjonowani-z-prl-001

Pobierz
  • Odpowiedz