Wpis z mikrobloga

Ogólnie miałem bana za wrzucenie kilku szarych myszek to nie mogłem pisać...

To teraz się pochwalę że najpierw 20 maja się pierwszy raz widziałem laską z wykopu a potem w sobotę 27 maja spotkałem się po raz drugi na kawce dokładniej z @Musze_wygrac_zycie w Katowicach i było na tyle miło i fajny vibe że ją potem rozdziewiczyłem, faktycznie miała błonę nienaruszoną.
Dziewczyna po 30 robiła to pierwszy raz ze mną 22 latkiem, ogólnie fajne uczucie, zapamięta ten moment do końca życia.
Ale tą twarz ma faktycznie taką średnią jednak to nie o twarz chodziło,ale nie kłamała można ją poprzez twarz zakwalifikować do #damskiprzegryw jest trochę męska.
Ale jest naprawdę super miłą uśmiechniętą dziewczyną otwartą i zasługuje na kogoś fajnego i oby szybko znalazła bo bardzo się jej spodobało ale płacze teraz :( :( przeze mnie cały czas i dzwoni no bo jednak mimo że było bardzo przyjemnie robiliśmy to w hotelu 4 razy w ciągu nocy potem w niedzielę przez dzień i noc łącznie 7 razy i rano w poniedziałek na pożegnanie przed wymeldowaniem raz ogólnie dużo ją nauczyłem będzie miała doświadczenie na przyszłość to jednak za dużo nas dzieli i wiek i ~200km od siebie mieszkamy ale ja mam pozytywne wspomnienia, dużo się ogólnie przez ten miesiąc działo..
Daje chłopu satysfakcję stosunek z dziewicą.

I widzicie dziewczynę/dziewicę można nawet na wykopie poznać i mieć z nią seks
ZERO WYMÓWEK PANOWIE

#przegryw #seks #zwiazki #historia #wychodzimyzprzegrywu
L.....n - Ogólnie miałem bana za wrzucenie kilku szarych myszek to nie mogłem pisać.....

źródło: temp_file.png5891058865723141301

Pobierz
  • 10