Wpis z mikrobloga

@huudyy: A to mamusia siłą została przymuszona do związku z przemocowcem? Łobuz kocha najbardziej i te sprawy. Potem taka julczita myśli że każdy chłop to damski bokser. Przerabiałem to. To gorsze niż związki z samotną matką.
@RudyZibi: to prawda
@Sarza01: Ale co ma powód odejścia do faktu że osoby wychowujące się w dysfunkcyjnej rodzinie sa w większości wypadków skrzywione? i albo potrzebują terapii albo będą przenosić te domowe wzorce na swoje relacje? Przerabiałem to i nie chciałbym tworzyć stałej relacji z takimi osobami.
@huudyy: Nikt nie zrzuca na jedną płeć. Akurat odniosłem się do dziewczyn z takich rodzin bo tego dotyczy post opa. Ciężko tez ocenić jakie relacje i wzorce z domu wynoszą dziewczynki wychowane przez ojca bo w Polsce takie rodziny to pewnie promil. Sądy promują kobiety w tych sprawach. Żeby cię zadowolić mogę napisać że po prostu osoby z dysfunkcyjnych rodzin przenoszą pewne niekoniecznie pozytywne schematy na swoje dorosłe relacje. Bez rozróżnienia
@huudyy: rzeczywiście oryginalny post tego gada Pereiry mógł być wycelowany w kobiety a problem, bo jest to problem dotyczy dzieci niezależnie od płci. Często rodzice rozstają się w niezbyt pozytywnych relacjach i dochodzi do takich aktów że rodzice wzajemnie podsycają swoją nienawiść do drugiej strony wciągając w to dziecko. To może później ekstrapolować na postrzeganie potencjalnych partnerów życiowych przez te dzieci. Takich "rodzin" z roku na rok przybywa a jakoś problem