Wpis z mikrobloga

@janushek: Te statystyki można się wsadzić. Dużo osób w tym u mnie w domu, zakłada swoje konto na konsoli oraz dla partnerki. U mnie mam też oprócz konta na konsoli dla żony jest też osobne konto dla córki. A one grają sporadycznie (tylko czasami jakieś coopy w stylu overcooked), częściej córka ogląda youtuba niż gra. W sumie z jednego konta męskiego i 2 kobiecych, to tylko na moim męskim jakby zliczyć
@Pabick: no to jak już się przerzucamy przykładami anegdotycznymi to np. moja matka kilkanaście lat temu #!$%@?ła w gry typu Quake, Black, MoH czy inne 007 podczas gdy hobby innych kobiet z Polski polegało na oderwaniu się od pługa żeby pojechać na disco w remizie z białymi rękawiczkami - albo na obieraniu ziemniaków. Patrząc na to że takie coś miało miejsce x lat temu wcale mnie nie dziwi że procent grających
Pobierz janushek - @Pabick: no to jak już się przerzucamy przykładami anegdotycznymi to np. m...
źródło: E0249F30-CFD2-48DE-B75E-9623729CD7CD
@janushek: Widać że nie rozumiesz o czym piszę. Założenie kobiecego konta nie równa się z tym że ktoś gra. Podałem Ci przykład, gdzie u mnie żona ma konto i córka a i tak jednym kontem na którym się gra to moje. Tak samo w rodzeństwach w których są bracia i siostry, to każdy i tak ma swój osobny profil a to nie znaczy że się na nim gra.
Później jakieś przygłupy