Wpis z mikrobloga

w takim razie po co głosować na Konfederację, skoro nie chcą mieć realnego wpływu na państwo, a na samodzielne rządy nie mają szansy?


@Imperator_Wladek: w takim razie po co głosować? wybory nie polegają na zagłosowaniu, kto twoim zdaniem wygra, tylko na kogo chcesz
@Imperator_Wladek: mam zagłosować na kogoś z czyim programem się nie zgadzam bo tuzy z wypoka uważają wybory za jakiś zakład czy trafie w tedy kto wygra?

A jak nie zagłosuję w ogóle to będziecie się srać że nie głosuję to nie mam prawa narzekać?

Czyli mogę tylko głosować jak bezmózgi z upośledzonym pojmowaniem demokracji sobie akurat wymyślą w danym momencie, bo nie są w stanie zaakceptować wolnych wyborów?
@eloyard:

mam zagłosować na kogoś z czyim programem się nie zgadzam

W argument w ramach wyboru "mniejszego zła". Nie zmuszam, zachęcam.

bo tuzy z wypoka uważają wybory za jakiś zakład czy trafie w tedy kto wygra?

To już ty wymyśliłeś

A jak nie zagłosuję w ogóle to będziecie się srać że nie głosuję to nie mam prawa narzekać?

To zależy. Jeżeli PiS ma wynik mniej więcej do 35%, to głosując na
Imperator_Wladek - @eloyard: 
 mam zagłosować na kogoś z czyim programem się nie zgad...

źródło: obraz_2023-06-12_200351662

Pobierz
o tym już dawno temu pisałem, młodzi nie rozumieją, że to głos stracony, który wprowadza tylko chaos


@Jarusek: Głos stracony, to jest głosowanie ciągle na tych samych i liczenie na zmiany. Rządziła Platforma, była głupota, korupcja, złodziejstwo, rządzi PiS jest głupota, złodziejstwo, korupcja i do tego autorytaryzm i konfliktowanie się z sojusznikami.
głosowanie ciągle na tych samych

@CzaryMarek:
- Korwin w polityce od tylu lat, że jakby policzyć wiek przeciętnego wyborcy Konfederacji razy dwa to i tak by jeszcze brakło do wyniku jego kariery politycznej. Prawdopodobnie w najbliższych wyborach zostanie wybrany po raz 4.
- Bosak był w koalicji z PiSem za czasów LPR. Prawdopodobnie w najbliższych wyborach zostanie wybrany po raz 3.
- Tyszka doradca ministra Jarosław Gowina za czasów
Jarusek - >głosowanie ciągle na tych samych
@CzaryMarek: 
- Korwin w polityce od tylu...

źródło: Screenshot 2023-06-03 at 08-49-12 Tytuł Marek Markowski on Twitter Janusz Korwin Mikke przekazuje pozdrowienia od Jego Ekscelencji Władymira Putina. https __t.co_86uODN7hLn _ Twitter

Pobierz