Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: z drugiej strony, współpracował. Nawet w stanach jak gagatek współpracuje to nie walą w jego stronę. Mimo wszystko "brawurowo" przeprowadzona akcja zatrzymania potulnego idioty
@FunkyMonkey: To jak ma takie zainteresowanie, to niech do cholery na strzelnice jedzie, a nie w nie swoim mieście #!$%@? giwerą.



A skąd mogą wiedzieć, że ktoś na przykład nie bije żony w domu?


Ja rozumiem twoje JP99%, bo policja stoi obok, ale słusznie zareagowali.
@moll: Rozumiem, jednak widzę to z innej perspektywy.

około godziny 13 komenda w Legnicy dostała zgłoszenie od wystraszonych mieszkańców, że po pobliskich ulicach chodzi mężczyzna z pistoletem w ręku i rozgląda się po posesjach.


Nie znali huopa, nie wiedzieli jakie ma zamiary. Rozumiem twoje dobre serduszko, ale nie ma tutaj miejsca na coś takiego. Trochę ich poniosło ,ale to było uzasadnione. z drugiej strony, gdyby huop do kogoś strzelał z prawdziwej
@Mr_3nKi_: chodzi i się rozgląda. Nie #!$%@? bronią, nie biega, nie grozi, nie celuje w okna. Chodzi. Po przyjeździe funkcjonariuszy wykonuje polecenia. To nie dobre serduszko, tylko pragmatyzm. Rozumiem #!$%@?ąć komuś kto przy zatrzymaniu stawia opór, ale jak gość jest potulny to po kija się na nim wyżywać?
że po pobliskich ulicach chodzi mężczyzna z pistoletem w ręku i rozgląda się po posesjach.


@moll: Tyle wystarczyło .. No troche ich poniosło.. z tym wymachiwaniem mam na myśli, że była ona na tyle widoczna, że mieszkańcy zadzwonili.
@Mr_3nKi_: czyli sam przyznajesz, że jednak doszło do wyolbrzymienia

koleś idiota, ale reakcja też grubo przesadzona

a ja wcale taka milutka nie jestem, ze strzelnicy kiedyś wyprosiłam gościa, który przy składziku amunicji (w postaci otwartej skrzyni) postanowił sobie papieroska zajarać xD wrócił jak już dokarmił raka :P
koleś idiota, ale reakcja też grubo przesadzona


@moll: O to to. Dobrali sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kiedyś wyprosiłam gościa, który przy składziku amunicji (w postaci otwartej skrzyni) postanowił sobie papieroska zajarać xD


jaki jełop xD