Wpis z mikrobloga

Ale chodzi o to ze gosc cos obiecuje a potem nie dotrzymuje slowa. I jak ja mam temu komus uwierzyc ponownie?


@pieczony_szczur_z_ogniska: ale co on według ciebie obiecał, bo nie za bardzo rozumiem? xD bo pamiętam, że obiecał, że przedstawi 100 projektów ustaw w określonym czasie, a jeśli nie, zje but. Obietnicy dotrzymał i Mentzen przedstawił 100 projektów ustaw. Argument obalony, więc nie będę odnosił się do reszty twojego wywodu.
Ale chodzi o to ze gosc cos obiecuje a potem nie dotrzymuje slowa.


@pieczony_szczur_z_ogniska: jakiego słowa nie dotrzymał? Przecież tamtych wyborów nie wygrali. Na najbliższe mają zaktualizowany program więc i ustawy też będą nowe, lepiej dopracowane. Tak jak mówiłem wcześniej, nowe ustawy są dostępne publicznie.
@Kryspin013: Jakbyśmy mieli tylko takie afery w rządzie typu niewprowadzone zgubione jakieś stare ustawy, to na prawdę w Polsce nie byłoby tak źle XD


@tomo1111: wiesz, sporo pisowskich afer się bierze z ustaw napisanych na kolanie, więc pewnie wiele by się nie zmieniło.
Gdzie mozna znalezc slynne 100 Ustaw Mentzena? Nigdzie w internecie ich nie ma. Sa tylko glupie komentarze ze on ich w ogole nie napisal ktore zapewne nie sa prawdziwe. Pomozecie znalezc?


@pieczony_szczur_z_ogniska: musisz najpierw znalesc relacje PO z wprowadzania 3x15 - tam premier polski umiescil link do ustaw jakiegos randomowego kolesia sprzed paru lat xD