Wpis z mikrobloga

@Larv: Nielegalni imigranci przybywają do państw na stałe, pobierają zasiłki i "ubogacają" kulturowo lokalną spoleczność niszcząc wszystsko na swojej drodze, demolując gospodarkę i wymuszają na tamtejszych mieszkańch żeby ci spełniali ich najśmielsze zachcianki.
Somer z Korwinem wjechali tam na dwa dni i wrócili do siebie.
Jak zwykle neuropki na bakier z myśleniem i nie widzą różnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż prawde mówiąc od nas przynajmniej Brytyjczycy
  • Odpowiedz
zawsze mnie to niezwykle bawi, że żeby orać k0nfiarzy, wystarczy jedynie cytować ich samych


@Kryspin013: zawsze mnie to niezwykle bawi, że ludzie podbijają sobie internetowego fiutka jebiąc po konfiarzach, podczas gdy w przypadku każdej opcji politycznej można wykazać hipokryzję i przeczenie samemu sobie.
  • Odpowiedz
@Larv to chyba Ty robisz #!$%@?ę z logiki. W poście jest napisane o protestowaniu jak ktoś włamuje się, tzn nielegalnie próbuje się dostać na teren jakiegoś państwa. Rozumiem, ze sommer z pitoniem nie popłynęli tam pontonem tylko normalnie, legalnie polecieli samolotem?

Jeśli tak to powinni być wpuszczani lub nie ze względu na to czy łamią prawo a nie czy komuś pasują ich podglądy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 35
@digitalalchemist: No i nie zostali wpuszczeni, przez co musieli kombinować jak się dostać. Dokładnie tak samo jak to robią ludzie przy naszej wschodniej granicy
  • Odpowiedz
@malinq:

zawsze mnie to niezwykle bawi, że ludzie podbijają sobie internetowego fiutka jebiąc po konfiarzach, podczas gdy w przypadku każdej opcji politycznej można wykazać hipokryzję i przeczenie samemu sobie.


Nie widze u fanów innych partii takiego głoszenia tekstów o nowej sile w polityce, nowej jakości i wygonienia starej bandy czworga jako sprawców całego zła. Tymczasem politycy konfederacji #!$%@?ą tak samo krzywe akcje pokazując że praktycznie niczym sie nie różnią
  • Odpowiedz
Nie widze u fanów innych partii takiego głoszenia tekstów o nowej sile w polityce, nowej jakości i wygonienia starej bandy czworga jako sprawców całego zła. Tymczasem politycy konfederacji #!$%@?ą tak samo krzywe akcje pokazując że praktycznie niczym sie nie różnią


@Skyworld: no i co z tego?

PO/KO ma na sztandarach przepędzenie bandy pisowskiej i wprowadzenie znowu jakości do polityki (i mają rację)

Mówią też, że chcą skończyć z rozdawnictwem, a potem
  • Odpowiedz
@malinq:

mieć wpływ na przepchnięcie jakichś reform musi łżeć, lawirować i przeczyć samemu sobie w zależności od rozmówcy. I jest to w każdej opcji politycznej

Więc skąd fani konfederacji wiedzą że to co akurat mówi im ich ukochany polityk to faktycznie jego plany?

ale jakoś ludzie się #!$%@? do jednej partii która ma ~10% poparcia w szczytach zainteresowania xD

A nie pomyślałeś że powodem jest to że właśnie ta partia ma
  • Odpowiedz
@Kryspin013: zawsze mnie to niezwykle bawi, że ludzie podbijają sobie internetowego fiutka jebiąc po konfiarzach, podczas gdy w przypadku każdej opcji politycznej można wykazać hipokryzję i przeczenie samemu sobie.


@malinq: Fajnie, ale w przypadku innych opcji nie słyszysz jaka to jest:
- nowa jakość
- jedyna merytoryczna opozycja
- jedyni ludzie którzy coś zmienią
- inni niż wszyscy politycy
XD
  • Odpowiedz
Więc skąd fani konfederacji wiedzą że to co akurat mówi im ich ukochany polityk to faktycznie jego plany?


@Skyworld: no nie wiem, powiedz mi skąd? Dlaczego pytasz mnie o fanów konfederacji? Jaki to ma cel w tej dyskusji oprócz miernej sugestii, że mogę być jednym z nich? Żeby wygrać internetową dyskusję musisz najpierw zaszufladkować przeciwnika, bo inaczej za trudno? xD

@malinq: Fajnie, ale w przypadku innych opcji nie słyszysz jaka
  • Odpowiedz
@malinq:

no nie wiem, powiedz mi skąd? Dlaczego pytasz mnie o fanów konfederacji? Jaki to ma cel w tej dyskusji oprócz miernej sugestii, że mogę być jednym z nich? Żeby wygrać internetową dyskusję musisz najpierw zaszufladkować przeciwnika, bo inaczej za trudno? xD

Aleś ty delikatny, nigdzie nie zasugerowałem że jesteś fanem konfy. Jeżeli sie tak poczułeś to już twoja sprawa. Przypominam że dyskutowaliśmy o #!$%@? sie do konfederacji.

Swoją drogą może
  • Odpowiedz
@digitalalchemist: @jaszczurki już pomijając to, że obecnie brytyjski rząd jest najbardziej prawicowy odkąd żyjecie sobie na tym świecie to wyjaśnijcie mi kochane szuroludki czy prawica ma jakiś mandat na łamanie prawa, wobec którego (według tych samych ludzi) każdy powinien być równy?

Somer z Korwinem wjechali tam na dwa dni i wrócili do siebie.


@jaszczurki: a jakby nie wrócili? Niestety w straży granicznej nie pracuje wróżbita Maciej.

Rozumiem, ze sommer z
  • Odpowiedz
Somer z Korwinem wjechali tam na dwa dni i wrócili do siebie.


@jaszczurki: Ale jakie to ma znaczenie na ile byli?

Wyobraź sobie abstrakcyjną sytuację - posiadasz dom. Mówisz komuś, że nie może do niego wejść, a on przemyka tylnymi drzwiami i zostaje na dwa dni, nie masz nic przeciwko bo to tylko dwa dni i ostatecznie sobie poszedł, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz