Wpis z mikrobloga

bardzo dobrą robotę robią. Pedofile zostają szybko otoczeni ostracyzmem społecznym i mają nasrane w papierach.


Jak oni nigdy żadnego pedofila nie złapali.

Teraz sobie wyobraź że ich nie ma i pedofile sobie spokojnie działają, aż zrobią jakiemuś dziecku większą krzywdę


Prawdziwi pedofile jak najbardziej spokojnie sobie działają. Te bojówki nadają sie tylko do robienia prowokacji, na które łapią sie tylko ludzie lekko upośledzeni. Żaden prawdziwy pedofil nie da się złapać tym sebiksom.
  • Odpowiedz
@vartan: a to nie tam nagrali polityka co sobie wynajał 13 latkę?
@diarrhoea często nagrywani mówią ze pisali z innymi dziećmi, ale z resztą rzeczy jak najbardziej się zgadzam, strasznie w tym wszystkim ECPU manipuluje
  • Odpowiedz
Zawsze mnie śmieszy jak na koniec puszczają ten swój hymn z telefoniku do którego przekazują groźnego przestępce pana staszka co nigdy nie ruchał bo ma 2 stopien niepełnosprawności intelektualnej i pisał z napaloną 14,(9) latką
ButtHurtAlert - Zawsze mnie śmieszy jak na koniec puszczają ten swój hymn z telefonik...
  • Odpowiedz
@kinlej: dobry komentarz.
Skuteczność tak walki z przestępczością jak też pomocy udzielanej jej potrzebującym jest zależna nie od istnienia grup nawiedzonych łowców bawiących się w myśliwych lecz od reakcji zwykłych ludzi w ich najbliższym otoczeniu.
  • Odpowiedz
Jak w ogóle aparat państwa może tolerować samozwańcze paramilitarne grupy szeryfów łamiących prawo czy stosujących domniemanie winy. Od ścigania takich przestępstw są odpowiednie organy, a nie cwaniaki co znalazły sobie sposób na życie oparty na wykorzystywaniu społecznie nietolerowanej rzeczy do grania na emocjach patusów (bo nie czarujmy się, prymitywne patusy niedostrzegające atologii działania tej organizacji są najgorętszymi zwolennikami ecpu)


@Trzesidzida: Zgadzam się, wychodzi na to że nie powinno się płacić za
  • Odpowiedz
@fff112: dokładnie. Niedawno obejrzałam serial na faktach o takim niedorozwiniętym, co gwałcił zabijał kobiety, ale mimo niedorozwinięcia wiedział jak zacierać ślady, jak kłamać. Potem poszukałam innych historii i mnóstwo upośledzonych typów pozabijało w wyrachowany sposób wiele dzieci.

@Lolenson1888 po czym poznac skrzywionego prawaka - broni potencjalnych gwałcicieli i pedofilów
  • Odpowiedz
A 90% przypadków pedofilii odbywa się w gronie osób zaufanych.


@RudyZibi: nie wlicza się zaginionych dzieci, a jak sie pogrzebie to bardzo prawdopodobne, że jakieś obce upośledzeńce je gdzieś zamordowali
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: te patusy zrobiły sobie z tego sposób na życie, ludzie wysyłają im hajs na łapanie upośledzonych umysłowo pseudo pedofilów, oni na tym zarabiają. Oglądałem parę filmików i to jest top patolka, podniecają się że złapali upośledzonego umysłowo gościa z #!$%@?, który coś tam popisał przez internet. W ogóle udostępniają wizerunek tych których łapią i nikt z tym nic nie robi. Paru gości się już #!$%@? przez nich, jeden #!$%@? się
matigala - @Lolenson1888: te patusy zrobiły sobie z tego sposób na życie, ludzie wysy...

źródło: comment_1598899404OFmxsTkAnrPltaGiExUNLi

Pobierz
  • Odpowiedz
@fff112: dokładnie. Niedawno obejrzałam serial na faktach o takim niedorozwiniętym, co gwałcił zabijał kobiety, ale mimo niedorozwinięcia wiedział jak zacierać ślady, jak kłamać. Potem poszukałam innych historii i mnóstwo upośledzonych typów pozabijało w wyrachowany sposób wiele dzieci.


@Invisiblinio: pewnie jeszcze na netflix. Tu chodzi między innymi o to że osoby chore łatwo manipulować i wciskać im co mają myśleć. Myślisz że dlaczego zgadzają się na publikacje wizerunku ?
  • Odpowiedz
  • 17
@Invisiblinio:

po czym poznac skrzywionego prawaka - broni potencjalnych gwałcicieli i pedofilów


No to analogicznie - po czym poznać skrzywionego lewaka - broni jakichś samozwańczych ugrupowań olewających wszystkie przepisy prawne w imię jakiejś tam swojej idei xD
  • Odpowiedz