Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: Pamiętacie sytuacje jak Ci przebierańcy wyciągnęli z pociągu jakiegoś niewinnego typa?

Jestem ciekaw co by było gdyby taki "uprowadzony koleś" zorientował się że Ci w kominiarkach to nie jest żadna policja tylko jacyś przebierańcy i ze strachu kilku by postrzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pytanie ile tacy "niedorozwinięci ze wsi" wysłali do 12 czy 13 latek swoich nagich zdjęć i tekstów które im na psychikę wpłynęly


@fff112: Psychologiem ani pedagogiem nie jestem ale wątpię by zdjęcia penisa wpłynęły jakoś na psychikę 12-13 latki. Ale fakt jakieś ryzyko, że taka osoba może się "zająć" dzieckiem w jego otoczeniu. Jednak nie powinniśmy pozwalać na samosądy i pastwienie się nad ludźmi bo są niepełnosprawni intelektualnie oraz dali się
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Oni powinni nazywać się ECPU łowcy debili zamiast pedofili. Po pierwsze trzeba być totalnym debilem co zresztą widać na ich filmikach, żeby złapać tak chamską zarzutkę, po drugie, żeby dawać się nagrywać i upubliczniać swój wizerunek i jeszcze opowiadać przed kamerą co tam się wypisywało.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 kiedyś pisałem do nich w sprawie typa który szukał sobie jakoś słabszych psychicznie osób i je wykorzystywał (dałem wszystkie dane). oczywiście odpowiedź że no sorry ale oni się takimi sprawami nie zajmują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz