Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jagoo jesli nie wiesz jaki to karton to nie ma sensownej odpowiedzi na to pytanie, poza tym kwas moze byc nierowno rozlozony, wiec troche po #!$%@? jest dzielenie go na pol a co dopiero na cwiartke
  • Odpowiedz
  • 1
@Jagoo a i raczej robi sie to w odwrotnej kolejnosci bo zanim kwas ci wejdzie to ema zdazy juz skonczyc dzialac. Plus wlasnie zawsze w takiej sytuacji, kiedy chcesz mieszac i nie znasz dawki, zaczynaj od nieznanej uzywki i czekaj az poczujesz dzialanie
  • Odpowiedz
@Jagoo: taka ze w momencie tego gdy mdma zejdzie to i tak nieprzyjemne zejście zostanie spotęgowane przez tripa na kwasie wiec po peaku może być mocno smutno. Chociaż o dziwo ta reguła nie do końca działa przy nexus flipie.

Co do dawek nie poradze sana powinnaś znać swoje limity.

@Aqvis

poza tym kwas moze byc nierowno rozlozony, wiec troche po #!$%@? jest dzielenie go na pol a co dopiero na cwiartke
  • Odpowiedz
  • 1
@Jakis_Leszek jesli faktycznie jest tak jak mowisz przepraszam, zawsze o uszy mi sie obijalo zakraplanie. O namaczaniu w roztworach nie slyszalem, mimo ze teraz wydaje sie to bardziej logiczna opcja
  • Odpowiedz
@Jagoo: najpierw kwas a potem ema bo ema robi tolerke bardziej niz kwas wiec kwas byzadzialal bardzo slabo. Do tego mki trzeba dosyć mało bo stymulanty splaszczaja psychodeliki wiec niewiele ci z kwasa zostanie jak zjesz 200mg mki. Osobiście polecam max 70mg
  • Odpowiedz
@Aqvis: Często słyszę taką opinię, dlatego spytałem Cię o to dlaczego tak sądzisz. Po prostu nie wyobrażam sobie aby ludzie, którzy mają profesjonalne laby (a muszą takie mieć aby syntezować LSD) zakrapiali ogromne blottery kropelka po kropelce każdy mały kartonik. Prościej, precyzyjniej, jest zrobić tak jak napisałem wyżej. Poza tym zwróć uwagę, że kartony o większej mocy zazwyczaj są grubsze lub posiadają inną strukturę niż te o małej dawce, co pasuje
  • Odpowiedz