Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Będzie anonimowo. Szukam dziewczyny - ale uwaga nie do związku a tylko i wyłącznie do seksu.
Dlaczego akurat tak? Uważam, że nie zamierzam się wiązać. Wynika to z różnych względów. Zarabiam duże pieniądze, zatem chciałbym podróżować przez dłuższy czas oraz być zagranicą gdzieś dłużej niż 3 miesiące, jak również nie zamierzam zakładać rodziny gdyż byłoby to dla mnie niewiarygodnie ogromnym psychicznie obciążeniem. Nie nadaję się do tego. Wspólne podróże odpadają. A jak wiadomo taka dziewczyna nie będzie mogła pobyć w innej miejscowości dłużej niż 3 miesiące, ponieważ obciąża ją praca w Januszexie.
Niestety posiadam seksualne potrzeby. A te niestety ciężko zrealizować. Każda dziewczyna jest zainteresowana ze mną tylko i wyłącznie związkiem i to jest jedyny warunek do seksu. Ja niestety nie i jak się domyślacie - kontakt się urywa.
Czy ktoś miał podobny problem jak ja? Jak sobie z nim poradziliście?

#zwiazki #seks #po30



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
Anonim (nie OP): No ale co za problem - kiwaj głową na związek, a potem po góra miesiącu go skończ, w międzyczasie cały czas szukając kolejnego. W momencie kiedy masz je w dupie - one jeszcze bardziej do Ciebie ciągną xD


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: