Wpis z mikrobloga

Djokovic to być może największy atleta w historii wszystkich sportów - nie chodzi nawet o rekordy jakie on robi, ale o to jak on się prowadzi, jak w trakcie turniejów dysponuje siłami, jak rozstawia po kątach młodych, utalentowanych zawodników. Gość, który w swoim peaku nie ma słabych punktów. Ludzie przedstawiają Cristiano Ronaldo jako przykład idealnie prowadzącego się sportowca, ale wydaje mi się, że Novak podniósł to na jeszcze wyższy poziom. Zawsze będę team Nadal ale nie jest mi trudno przyznać, że do Novaka w trakcie mojego życia nikt nie będzie miał podjazdu. Jedynie boli to, że tenis w przyszłości nie będzie stał na takim poziomie jak przez ostatnie 15-20lat. Zwycięzcy szlemów zawsze będą porównywani do Wielkiej Trójki, będzie gdybanie co by było gdyby grali przeciwko nim. A odpowiedź zawsze, na pewno ode mnie jedna: stara gwardia wygrywa. #tenis
  • 14
Lewandowski, Zmarzlik, Gollob - to też, obok Ronaldo i Djoko, przykłady świetnego prowadzenia się.

A co do Nadała to jam ma wonty - chociażby fakt, że miał tego samego lekarza co Armstrong.
  • 0
@klatra_: mnie żużel nie rajcuje, a nawet obrzydza bo pochodzę z regionu gdzie dużo osób miało na tym sporcie bzika, więc się nie wypowiem - ale sukcesy reprezentantów Polski zawsze cieszą. Lewy to też świetny przykład prowadzenia się zawodnika, ale jednak to nie ten sam poziom sportowy, jak i medialny co Ronaldo.
@cukiereczek3012 nie no, wiem, że żużel to jest potęga, no akbym był z jakiegoś odpowiedniego miasta, to bym pewnie śledził, w Wwa prawie nikt zasad nie zna, a sporo osób nawet nie powie w którą stronę tak się jezdzi. Oczywiście pozdrawiam cały odpowiedni tag