Wpis z mikrobloga

@Filippa: Normalnie to jest tak ze jak nie wykonjesz zwoich obowiazkowpracowniczych to z roboty lecisz na zbity pysk.

No ale w tym kraju z dykty wymyslono cos takiego jak klauzula sumienia. I pewnoo to w tym chodzi. Nie beda robic bo moga nie robic i nic im nie zrobisz :P
  • Odpowiedz
@Filippa: To powinno działać w dwie strony. Np, ratownik medyczny powinien mieć prawo odmówić pomocy jeżeli potrzebuje jej konfiarz, czy tam inny ksiądz. No, ale wtedy to byłby pisk prawactwa, że jak to tak można, to prawaki mogą prześladować kto może żyć, a kto nie!
Ja wy lewaki śmiecie wykorzystywać nasze zaklęcia?
  • Odpowiedz
Normalnie to jest tak ze jak nie wykonjesz zwoich obowiazkowpracowniczych to z roboty lecisz na zbity pysk.


@gorzki99: Normalnie jest tak, że jeśli nie wykonałeś swojego obowiązku i skutkiem tego była czyjaś śmierć, której mogłeś i powinieneś zapobiec to idziesz do więzienia. Ale tu jest gównokraj z katolickim #!$%@? zamiast stosowania prawa.
  • Odpowiedz
Szpital nie będzie się stosował do państwowego prawa, bo ma w nazwie papieża i musi działać boskiego prawa.


@Filippa: Proszę mi pokazać Kodeks Prawa Boskiego i odpowiednie paragrafy z odniesieniami do ustaw i wersjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gorzki99 Normalne jest jeszcze to, że w określonych przypadkach możesz porzucić swoje obowiązki, między innymi wtedy kiedy maja one prowadzić do przestępstwa a takim jest morderstwo dziecka.
  • Odpowiedz
@Mathas: A kto daje Ci ten wybor czy mozesz wycofac sie z obowiazkow zeby nie zabic plodu ktory i tak nie przezyje ale za to zabic matke ktora zyje?

Jakie to prawo?
  • Odpowiedz
Sumienie lekarza


@Mathas: Fajne ma sumienie - zabic zyjaca zdrowa mate zeby nie zabic pladu ktory i tak nie przezyje. Niech gina oboje - takie moje sumienie.

Nie pograzaj sie.

Wiesz ze przy skutecznej aborcji ta matka moglaby urodzic zdrowe diecko? A tak matka nie zyje i juz nie urodzi.

W dupe niech se wsadzi te sumienie - jego obowiazki sa inne - jak mu sie nie podoba to niech zmieni
  • Odpowiedz
@Filippa: mam nadzieję że nie ma tam oddziału pediatrycznego, strach pomyśleć co by się działo z takim patronem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: przede wszystkim ludzie nie zaślepieni religią nie byliby w stanie tak łatwo odmówić uratowania innej osoby przez jakieś bajeczki czy różnice w poglądach, bo och kodeks moralny jest oparty na człowieczeństwie i logice a nie na kartce z 10 przykazaniami
  • Odpowiedz