Wpis z mikrobloga

Polskie kobiety be like:

biały polak: NIE ZARABIASZ 10TYŚ ZŁ NA MIESIĄC, NIE MASZ 180 CM WZROSTU I NIE JESTEŚ BARDZO ATRAKCYJNY NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mokebe: MOKEBE PROSZĘ ZOSTAŃ MOIM MĘŻEM, ZROBIE DLA CIEBIE WSZYSTKO, BĘDĘ CIEBIE TRAKTOWAŁA JAK KRÓLA
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #tinder #mokebe
tylkoponsfw - Polskie kobiety be like:

biały polak: NIE ZARABIASZ 10TYŚ ZŁ NA MIESIĄ...

źródło: treatedlikeakingblackmanpoland

Pobierz
  • 32
@sqlserver: to się ciesz bo przynajmniej życia nie stracisz. Ostatnie swoje 7lat cisnąłem by średnio wyciągać tyle co Ty ostatecznie i teraz kolejnym etapem jest emigracja i poznanie ciekawych ludzi.

Polki olewam od czasu gdy dane mi było się spotkać i rozmawiać z dziewczynami z innych krajów. Każda z nich miała wiele ciekawego do powiedzenia. Nie ma absolutnie takiej możliwości bym miał się się związać z polką dlatego nie rozumiem po
@Protectorx: człowieku, co ty bredziesz, jak mogę się cieszyć z bycia śmieciem, którym każdy gardzi?

Emigracja nie ma sensu, bo Polak wszędzie będzie traktowany jak gówno.
Ja właśnie przez 7 lat na emigracji w Szwajcarii i Niemczech jestem śmieciem.
Próbowałem i Tajlandii i Filipin i wszędzie kobiety traktowały mnie jak gówno.
Tylko samobójstwo ma sens jak ma się tę gównianą narodowość.
Za rok-dwa zostanie samotną, otyłą matką brzydkiego gra żyjącą w biedzie bez alimentów i krąg tępej p0lki zostanie zamknięty.

W takich życiorysach szkoda tylko ojców tych głupich pip którzy całe życie pracowali ponad siły aby na końcu pracować ponad siły dalej by utrzymać głupią córkę i wiecznie opalonego wnuka