Wpis z mikrobloga

#!$%@? takie se w sumie to Diablo 4, nie czuję jakoś fun z grania jak kiedyś w D3, niby wszystko jest okej ale krótko mówiąc ta gra jest za trudna i bardziej przypomina 2 niż 3, okrojenie gry na zasadzie wywalenia kompletnie fajnych wyglądów żeby wszystko w game passie sprzedać też tak meh, oczywiście gram na T2 więc moze lekko trudniej ale i tak, grałem wczoraj barbarzyńcą bo pod WW to nawet matki nie mogłem zabić, musiałem zmienić build pod krwawienie wtedy dawałem radę.

Grałem w swoim życiu w 2 zwykłą, w 3, w 2 remake i teraz 4 i nadal uważam że 3 najlepsza, gra szybsza, design świata dużo lepszy, mi zawsze odpowiadała ta kolorowa grafika, masa wyglądów, gra ogólnie była prostsza tym bardziej że w późniejszej fazie gry się grało zazwyczaj z kimś. Szczerze to nowe PoE wygląda ciekawiej tylko że to jeszcze trudniejsza gra.
#diablo3 #diablo4 #gry #ps5 #pcmasterrace
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@wrth: no właśnie nie jest, na amerykańskich stronach wszędzie piszą że to ez mod, tym bardziej pod wybuchy i pomocników to już w ogóle
  • Odpowiedz
  • 0
@BetterMessage: #!$%@?, nawet na yt jest mem jak sie typ poci zeby przeżyc w 4 a w 3 typ se stoi moby na niego lecą kilogramami a on se na luzie spiewa, w porownaniu do 3 to ta gra jest w #!$%@? trudniejsza
  • Odpowiedz
@karix98 necro jest najgorsza klasa na ta chwile i parę dni temu nawet ja buffowali xd,jeden build jest tylko dobry i konkuruje z innymi klasami. D2 było w uj trudniejsze niż D4, a w D3 nie grałem
  • Odpowiedz