Wpis z mikrobloga

  • 2
@Kaczkoman czasem warto się wciągnąć, miałem też tak z Hollow Knight, Celeste, Graveyard Keeper i pewnie wieloma innymi grami których już nawet nie pamiętam. Ale lepsze to niż włączyć, zagrać godzinę i już nigdy więcej nie uruchomić. Żal mi by było kasy na takie gry :p
  • 0
@Drill już trochę ich miałem, ale to głównie takie małe poprawki jak szybsze poruszanie się czy szybciej działające beczki, jeszcze taki który pomógł mi złowić najtrudniejsze ryby i przejść jaskinię czaszki. Widziałem że jest sporo modów, ale 90% dialogów i questów zawsze będzie taka sama, więc na ten moment nie wiem czy mi się chce. :/ Może kiedyś mnie jeszcze najdzie.
@Borealny Stardew Valley Expanded is a fanmade expansion for ConcernedApe's Stardew Valley. This mod adds 27 new NPCs, 50 locations, 260 character events, 27 fish, reimagined vanilla areas, two farm maps, a reimagined world map reflecting all changes, new music, questlines, objects, crops, festivals, and many miscellaneous additions!
  • 0
@borsiu które minigierki? chodzi ci o łowienie czy Prairie King?

Niby jest bez końca, ale już nie mam pomysłów na dalszą rozgrywkę, bo niektóre questy powtarzałem i z 10 razy.
@Borealny hmm nigdy nie przeszedłem gry xD gralem z 13 razy na różnych platformach - teraz ogrywam na switchu. moja ulubiona farma w podstawce to standardowa - w expanded immersive. Abigail my waifu ( żryj ametysty) [żono nie bij]
  • 0
@Drill widziałem że jest jeszcze Ridgeside Village z takich większych modów, ale strasznie brzydkie npc tam są () Takie trochę mutanty pozszywane z elementów oryginalnych npców.
  • 0
@borsiu jeśli chcesz mieć zrobione 100%, znane też w grze jako "Perfect", to nie musisz bić tych gierek. Za te gierki są dwa osiągnięcia na steamie, ale w grze nie ma ich w zakładce z osiągnięciami. Ja sobie dałem z nimi spokój, bo nawet nic ciekawego się po ich przejściu nie dostaje.