Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: wreszcie jakiś ciekawy wpis na tagu bo ostatnio straszna posucha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zdziwcie się jeśli w takim "salonie masażu" gdy poprosicie o zaczęcie od masażu, dziewczyna powie wam, że takiej usługi nie wykonuje.


@mirko_anonim: w sensie że zaproponuje ruchanie czy odwala jakąś manianę?
  • Odpowiedz
Jeśli się domyślasz kim jestem, prosiłbym o nieoznaczanie mnie, możesz mnie najwyżej pozdrowić na pw


@mirko_anonim: Domyślam się, nie oznaczam, a zarazem w imieniu swoim oraz całej spoleczności SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA TEN WPIS.

Kilka pytań, które myślę mogą zainteresować co bardziej świadomych kolegów z większymi możliwościami.

1. Jak jest z językiem i porozumieniem się? Czy trzeba znać podstawy portugalskiego, czy po angielsku da radę?

2. Jak jest z bezpieczeństem? Brazylia
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): > @Kotdog: ale jak lód, albo mineta bez gumy, to jak jest z chorobami wenerycznymi? Oni się tam tak nie boją?

Osoby zarażone często specjalnie korzystają z prostytutek i robią to na złość, tak jak z całym stylem życia na krawędzi który prowadzą bo nic nie mają do stracenia, albo właśnie to stracili i dlatego tak żyją, często są to osoby z problemami psychicznymi. Korzystanie z prostytutek
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jestem ciekaw, czy nie obawiałeś się o możliwość jakichś nieprzyjemności z tytułu kontaktu ze środowiskiem przestępczym które na pewno trzyma łapę na sporej części tego biznesu?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
✨️ Autor wpisu (OP): @De_Fault: w sensie, że od razu zabierze się do pracy właściwej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kotdog: na pewno poniekąd akceptują różne komplikacje zdrowotne jako ryzyko zawodowe, a jakie dodatkowe środki ostrożności podejmują to nie wiem
@nanotecz: nie ma za co.
1. google translate. Angielski zna tam w porywach do 10% prostytutek, tak uśredniając. Może w tym ekskluzywnym przybytku troszeczkę więcej,
  • Odpowiedz