Wpis z mikrobloga

@Soniakowski: w sumie te filmiki są strasznie smutne. Bo nie wiadomo czy typ w tych okopach nie był na protestach przez co wylądował w więzieniu, a później został wysłany siłą na front.
Wiem, że zaraz mnie zwyzywają od onuc bo mam refleksje na temat żywotu orków, ale #!$%@? jeśli tak by było
@Soniakowski: A to fakt jak najbardziej, wtedy pewnie o niczym innym nie myślisz tylko przeżyć.
Piszę to ze strony obserwatora, które taką refleksję może wysnuć. #!$%@? trochę, pamiętam że na początku wojny był typ co był gayem i go wysłali na front prosto z tych wysp obok Japonii.
@WedkaKrillsona: masz rację. Nie jeden jest tam wbrew woli. Smierdziele strzelają do uciekających z ataku. Do przodu i może uda się przeżyć lub kula od swoich. Wagner młotem swoim łby rozwala za zdradę. Wielu zdezerterowało. Nie jeden bał się dezercji i tego co się z nim stanie kiedy swoi go lapna. Lipa trochę... Takie życie niestety. Nad obrońca agresor się nie rozczula
@Soniakowski:

Nad obrońca agresor się nie rozczula

A to też chyba nie tak do końca, bo byli tam co się oddawali w niewolę Ukraińską, a później zostali wymienieni za Ukraińskich jeńców i właśnie jak pisałeś, traktowanie tego jako zdradę