Wpis z mikrobloga

Tak tak, ale tego nie robisz. Poza tym - odpowiednie trakotwanie kobiet czyli bycie uległym betaorbiterem i zgadzanie się na wszystko. Szkoda że #rozowepaski tylko mówią o tym że tacy są atrakcyjni a spotykają się z agresywnymi chadami. Przykład z mojego najbliższego otoczenia - w liceum największym ruchaczem z mojej szkoły był agresywny, pewny siebie typ który był takim mizoginem że Andrew Tate to przy nim był feministą. #przegryw #zwiazki
pieknylowca - Tak tak, ale tego nie robisz. Poza tym - odpowiednie trakotwanie kobiet...

źródło: Screenshot_2023-06-10-07-17-33-692_com.instagram.android

Pobierz
  • 7
bo kobiety lubią jak facet jest niezależny i nie ugania się za nimi jak pies. a najbardziej hot jest facet który jest miły, ale je ignoruje (nie okazuje zainteresowania), wtedy dostają #!$%@? na jego punkcie


@PoteznyBogdan: p@rzenie redpillowe, najpierw trzeba się podobać fizycznie żeby móc coś tym zrobić a patusy często też mają wyśrubowany testo od zawsze co warunkuje wygląd i zachowanie
@pieknylowca:

Przykład z mojego najbliższego otoczenia - w liceum największym ruchaczem z mojej szkoły był agresywny, pewny siebie typ który był takim mizoginem że Andrew Tate to przy nim był feministą.


Co konkretnie robił w tej szkole?