Wpis z mikrobloga

  • 3
@Nowystaryziel: Za późno, bo już się nie da edytować. :(
Ale fakt, o tym również trzeba pamiętać. Nie znajduję jednak odpowiedniego obrazka w sieci, by móc wrzucić w nowym wpisie.
W dodatku chcą wprowadzić usługi urzędowe on-line. Z jednej strony jest to plus, ale z drugiej... wiadomo jak to się skończy.
  • Odpowiedz
@Xing77: usługi rządowe on-line. Korzystam z pue- zus, tzn, próbuje korzystać i ten system jest tak niedorobiony i pełen błędów, że i tak raz w miesiącu muszę jeździć do siedziby zus, żeby się rozliczyć i złożyć oświadczenia DRA.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel: To teraz wyobraź sobie że wzorem Rosji państwo będzie zbierać o Tobie wszystkie informacje (np. o chorobach, służbie wojskowej), lub narzuci każdemu jawność dochodów (jak Lewica proponuje).
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: zesrany był przez miesiąc od wybuchu pandemii. Później to była jakaś komedia. Pilne! 500 osób dziennie, później pokazują oddział a tam walenie i morsy 150kg + pod ECMO i pielęgniarka szukająca na otodom kawalerki na wynajem za nadgodziny
  • Odpowiedz
a jak przyszła, to każdy był zesrany


@PodniebnyMurzyn: Nie mierz innych swoją miarą. Może ty dałeś się zastraszyć i #!$%@?łeś gacie, ale połowa społeczeństwa, miała na to wywalone. To przez takich jak ty, płochliwych i obsranych kowidowców, zamordyści przez dwa lata skutecznie terroryzowali ludność. Takiego łamania praw, konstytucji i zabierania wolności, nie było chyba od lat 50 ubiegłego wieku. To co odwala PIS, gdzie Chudy Ruj zwojuje swoich konfidentów na jakieś
  • Odpowiedz
każdy najmądrzejszy jak pandemia się już skończyła xD a jak przyszła, to każdy był zesrany


@PodniebnyMurzyn: warto przypomnieć, że to konfederacja PIERWSZA mówiła o lockdownie i wykopki były oburzone, że u nas jeszcze go nie wprowadzono xD
  • Odpowiedz
każdy najmądrzejszy jak pandemia się już skończyła xD a jak przyszła, to każdy był zesrany


@PodniebnyMurzyn: no przez pierwszy miesiąc jak mieliśmy dane o śmiertelności zmanipulowane z Chin to każdy się bał. Poszukaj pierwszych wpisów* o covid19 (wtedy jeszcze pod tagiem #2019ncov) i sam zobacz jak zakłamane informacje o wirusie wtedy szerzono

*na wykopie masz możliwość przeszukiwania archiwalnych wpisów według miesiąca.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vandal83: Obrazek nie jest moim tworem.
Z tego co wiem to byli przeciwko narzucania szczepień. Tylko co z tego, jeżeli wywierają obowiązki w innych obszarach?
Ogau już coś napisał wcześniej na ten temat. Ja się w to nie zagłębiam jakoś bardzo.

@yannikto Ja tam nie wiem, ale ja mam gdzieś szczepienia i nie zamierzam się szczepić.

@podatnik_fundator Weź jeszcze pod uwagę że wszystkie partie ostatnio podpisują też ustawy PiSu chcąc narzucać
  • Odpowiedz
To, że ludzie są nieodpowiedzialni, to nie dziwi że inni byli za przymusem szczepień.


@Xing77: To znaczy, co? Że jak nie poddam się tej głupocie i nie będę "odpowiedzialny", to można mnie chwycić za ryj i przeczołgać po ziemi? Odpowiedzialność to te maski, które są tak dopasowane do twarzy, że nie zasłaniają niczego? Odpowiedzialność to noszenie tych szmat na ulicy? Odpowiedzialność to nie wchodzenie do lasu???
Przestań pisać głupoty.

Nie ma
  • Odpowiedz
@Xing77: Obostrzenia i lockdowny same w sobie nie były złym pomysłem. Złe było najpierw czekanie na wprowadzenie pierwszego lockdownu a później bezsensowne przedłużanie kolejnych.
  • Odpowiedz