Wpis z mikrobloga

@karola2401: musisz pozbyć się tego uchwytu eliminując go normalnie szlifierką ucinając w bezpiecznych warunkach i okularach ochronnych, albo brutalnie normalnie wziąć ułamać, skoczyć na niego albo uderzyć o jakiś krawężnik albo coś
ten uchwyt w ogóle nie jest Tobie potrzebny mordo, pozbadź się tego problemu raz na zawsze
z fartem
  • Odpowiedz
@karola2401: a tak powaznie to #!$%@? wie, masz regulamin wylotów, masz regulamin przewoźników i Ty rezerwujesz bilet z walizką a potem wchodzisz na stronę ze śmiesznymi obrazkami i pytasz czy taką a taką walizkę możesz wziąć? Xd jak jestes idiotką to najwyżej bez walizki polecisz ;)
  • Odpowiedz
@karola2401: nie spotkałem się żeby ktoś mierzył dokładnie, zazwyczaj ludzie po prostu wchodzą z tym co mają, gorzej jeśli masz za dużo sztuk bagażu niż można, wtedy się dowalą i trzeba płacić
  • Odpowiedz
@karola2401: jedz sobie na lotnisko i tam mają takie pojemniki metalowe na bagaż, które służą do weryfikacji gabarytów. Włóż i zobacz czy się mieści. Takie 5mm to się najwyżej lekko ugnie i tyle xD Nigdy nie widziałem żeby komuś bagaż mierzyli, pewnie robią to tylko wtedy jak na oko widać, że za duży
GryzeKisiel - @karola2401: jedz sobie na lotnisko i tam mają takie pojemniki metalowe...

źródło: 12

Pobierz
  • Odpowiedz
na 99%przypadków nikt tego nie sprawdza


@karola2401: Dokładnie. Jak nie jest zajebiście wieksza to nie zauważą, przecież stewardesy nie mają miernika w oczach, a 300 walizek nie będą mierzyły
  • Odpowiedz
@mixererek No ja nie wiem, ostatnio jak byłem to specjalnie wcześniej zaczynali odprawę żeby sprawdzić każdemu bagaż i wyłapywali ludzi którzy musieli dopłacić (wizz)
  • Odpowiedz