Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijcie mi jak to się dzieje, że #blackpill tak bardzo pomaga w życiu normikom? Jako low-tier normik, pod-oski, o wiele lepiej układa mi się z #p0lka niż za czasów blue- i redpillowania. Nie rozumiem tego. Obecnie jestem chamski, złośliwy dla kobiet, oszukuję je i manipuluję, a mam o wiele lepsze efekty niż za czasów, gdy je szanowałem i byłem grzecznym chłopcem. Czy naprawdę baby są aż tak genetycznie zwalone, że premiują złe zachowanie wobec nich, a każą za dobre?
  • 7
@walkowery:

Czy naprawdę baby są aż tak genetycznie zwalone, że premiują złe zachowanie wobec nich, a każą za dobre?


"Dobre" i "złe' to są atrybuty, które ty nadajesz tym zachowaniom. Skoro wybierają tak a nie inaczej to znaczy że te preferowane są atrakcjne w myśl ich wewnętrznych kryteriów a to co odrzucają jest dla nich złe/nieatrakcyjne.
@walkowery: nie, po prostu zacząłeś odrobinę mówić nie i stawiać się (hurr durr zaraz cię jakiś debil wyśmieję, że hehe chcesz trzymać ramę, a to znaczy tylko tyle co asertywność). I nagle okazało się, że większość ludzi ma #!$%@? i jeżeli tylko nie dajesz sobą pomiatać to nie będą bo nie chce im się kłócić ani sprzeczać.