Wpis z mikrobloga

Z tego filmu można gówno wywnioskować.Może biegną w stronę Ukraińców,może uciekają,może zaraz te tereny zaora ruska artyleria,nie widać tu nigdzie sił ukraińskich.No ale propagande banderowcy rozsiewają


@Don_Hollywood: I pytanie czy to nie jest ten filmik co Ukraińcy napisali że Rosjanie zdezerterowali. A na nagraniu widać że rosyjska pozycja jest ostrzeliwana z artylerii a przed rosyjską pozycją stoi kilkanaście zniszczonych ukraińskich pojazdów xD. Czyli zwykłe wycofanie z powodu ostrzalu a nie dezercja.
Posty koniarzy i wszelkich onuc powinny im być usuwane. Nic ich bardziej nie boli niż usuwane wpisy, zwłaszcza że oficer prowadzący wypłaca pensje za liczbę postów.


@zafrasowany: No ciekawe dlaczego. Wrzucam same informacje od znanych polskich osintowców tak więc turlaj dropsa ukraiński propagandysto.
@Bollocks
Myślę że mają na głowie #!$%@? ruskich smieci a nie wrzucanie filmików jakości 4k ( ) i bardzo mi to pasuje :D


@laki_dl: Szczerze to mam taką nadzieje. Ale zobacz to co wleciało teraz pod tag. Leopard 2a6 i kilka bradleyów wpadło na miny.
ofensywa idzie gorzej niz miala XDDD ja rozumiem, ze naczytales sie glupot, ze jak ukraincy wjada to was #!$%@?, a portki byly juz pelne, ale daj im troche czasu, jeszcze dasz rade zesrac sie ze strachu


@john_transvolta: Dokładnie tak było. Myślałem że skoro Ukraina miesiącami wyśmiewała rosyjskie działania to nie popełni identycznie debilnych błędów. Jak widać myliłem się a Ukraina walczy w typowo sowiecki sposób.