Wpis z mikrobloga

  • 235
@ArtBrut: to jest kolejna kompromitacja tego państwa i to nie mniejsza niż rakieta pod Bydgoszczą że taki ruski klaun może zarejestrować sobie swoje stowarzyszenie które będzie i już w zasadzie działa na szkodę państwa o ugrupowaniu politycznym nawet nie wspominam bo to już wgl rozsadza mi korki i nikt z tym nic nie robi, ja chcę bardzo wierzyć że stoi za tym jakiś plan służb żeby uzbierać na niego dowody i
  • Odpowiedz
@mial85: Bardzo dobrze że nikt z tym nic nie robi.

1. Aresztowania dorobiłyby z miejsca martyrologię takim ruchom.
2. Praca kontrwywiadu nie polega na zatrzymaniach.

Kontrwywiad prowadzi grę. Kiedy w telewizji mowa o zatrzymaniach, to znaczy że kontrwywiad dał dupy i musiał spalić źródło, a zatrzymania były ostatnią deską ratunku dla #!$%@? akcji.

Dopóki typa nie znajdą z dynamitem w ręce, zatrzymanie go to najgorsze co można zrobić.

Nasz kontrwywiad działa
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: bez przesady, to nie Tusk żeby Niemiaszki się miały za nim wstawiać, a Hiszpania to inna bajka bo oni nie znają nawet w 10 procentach kacapów, tak jak my, poza tym są po drugiej stronie Europy od nich, jakby sąsiadowali z Białorusią i mieli tak blisko ruskich jak my, to zaufaj mi że bardzo szybko by im się optyka zmieniła
  • Odpowiedz
@mial85: Błagam, jakiekolwiek ruchy prorosyjskie to jest teraz polityczne samobójstwo. Nawet nasza ulubiona partia od działalności gospodarczej na Białorusi trzyma język za zębami.

Nasz kontrwywiad chce najpewniej uniknąć tego, co #!$%@?ł przy okazji tego prokremlowskiego ruchu zaoranego kilka lat temu. Jakieś płotki poszły do pierdla i niczego to nie zmieniło.
  • Odpowiedz
@mial85: Szkodę Państwu czy Rządowi? bo Mylisz pojęcia. Największa szkodą Rządu będzie jeśli w ten konflikt wejdziemy. Przypominam, że w 1938 r. jeszcze rozbieraliśmy terytorialnie wraz z Hitlerem Czechów. Pomyśl ilu ludzi i mienia nie zostałoby stracone, gdybyśmy nie wchodzili w konflikt z Niemcami... ponieśliśmy największe straty procentowe niż przegrane Niemcy co do terytorium czy straty ludności.
  • Odpowiedz
@Tom3kt: To teraz sobie wyobraź, że tej wojny dało się uniknąć, gdybyśmy pomogli Czechom zamiast ich rozbierać.

1. Nie było żadnego sojuszu z Rosją.
2. Polska nie miała #!$%@? relacji z Francją.
3. Niemcy nie były gotowe na wojnę.
  • Odpowiedz
@Tom3kt: państwu, bo wpuścimy ruskich agentów bardziej w nasze struktury państwowe, a rząd da 800 i znowu wygra zresztą żadne media o tym nie mówią, afery nie ma, więc nie muszą się przejmować, a o wejściu w konflikt to nie wiem o czym gadasz bo ja o żadnym wchodzeniu w konflikt nic nie napisałem
  • Odpowiedz
@mial85: Myślisz, ze nie ma ruskich agentów w strukturach państwowych? Jeśli chcesz wykluczyć agentury w strukturach to proponuje zadbać o usunięcie agentów żydowskich, niemieckich, anglosaskich i ruskich. Moim zdaniem lepiej, żeby takie stowarzyszenie było i my jako zwykli ludzie będziemy bardziej świadomi co dzieje się na naszym ogródku, a nie tylko propaganda zachodnia w mediach...
  • Odpowiedz
@ArtBrut: pierwsza jest konfederacja. I jest to relana sila polityczna i zagrozenie. Ta zbieranina Sykulskiego bedzie ugrupowaniem kanapowym, wystepuajcym glowqnie w mediach by siac ruska propagande.
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: Zgadzam się z Tobą Polska miała parę możliwości, a nie jak nas uczą na lekcjach historii, ze to było jedyne wyjście i uratowaliśmy Europe od Hitlera, a tak naprawdę ponieśliśmy klęskę przez ludzi rządzących wtedy w naszym Państwie. Moim daniem pójście teraz na wojnę z ruskimi to będzie duży błąd...
  • Odpowiedz
to jest kolejna kompromitacja tego państwa i to nie mniejsza niż rakieta pod Bydgoszczą że taki ruski klaun może zarejestrować sobie swoje stowarzyszenie


@mial85: Że pożyteczni idioci sami sie oznaczają i sami na siebie prowadzą dokumentacje? No #!$%@?, dla abw raczej zajebiscie xD
  • Odpowiedz