Wpis z mikrobloga

@Savvv Ale ja napisałem, że takiego Kata lubię sobie dupnąć niektóre piosenki ( )

Też się śmieje z zamykania w jednym gatunku, ale tak po prawdzie dla normalnego człowieka te Death metale to asłuchalne gówno, pozdrawiam
@Mega_Smieszek: Kwestia tolerki, też kiedyś byłem tego zdania i się zamykałem w tych "luźniejszych" podgatunkach metalu, ale z czasem usłyszany tu i ówdzie kawałek zaczął wchodzić xd Też dalej uważam, że napieprzanie w stylu klasycznej drugiej fali black metalu (typu, nwm, Darkthrone czy Mayhem) jest dla mnie asłuchalne, ale niektórych zespołów czy projektów słucha się naprawdę dobrze ze względu na wysoki poziom techniczny czy nietypowe, oryginalne linie melodyczne, patrz Mgła, Kriegsmaschine.
@Mega_Smieszek: O #!$%@?, wojna o muzykę to jest dobry temat na każdym forum do robienia gównoburzy :D

15' lat robię muzykę, mam też w #!$%@?ę szerokie spektrum gatunkowe jako słuchacz, od ambientowych drone'ów przez Bossa Novę, Folkowe granie na gitarach w latach 60, Minimale po różne abstrakcje i coś co kiedyś było IDMem, tak za #!$%@? nie mogę znieść kuco-grania. Szanuję, wymaga to dużo umiejętności, ale tak mnie #!$%@? i obrzydza,