Wpis z mikrobloga

  • 0
@wykopowy_brukselek: Właśnie dlatego chciałem zapytać czy kupno dwójki nie będzie lepszym rozwiązaniem ponieważ wiadomo że jest to zupełnie inna historia ale mechanika gry to po prostu doskonal sza najbardziej rozbudowana część pierwsza?
  • Odpowiedz
@JorgNovartis możesz wziąć od razu nową zelde. Obydwie to świetne gry, ale wydaje mi się, że nowa jest bardziej rozbudowana fabularnie i nawet gdy znudzi Cie eksploracja to zawsze możesz lecieć z historią. W niektórych miejscach też dużo bardziej prowadzi za rękę, postacie dużo bardziej sugerują gdzie się powinieneś udać (oczywiście możesz lecieć gdzie chcesz) i generalnie jest bardziej przystępna dla nowego gracza.
  • Odpowiedz
@JorgNovartis: Pewno jest tylko jedno, jak zagrasz we dwójkę to nie ma opcji, abyś powrócił do jedynki. Jeżeli chcesz spróbować rozkochać się w Zeldzie to proponuję kupić BOTW, sprawdzić co i jak, ograć (spokojnie 100h pęknie), popatrzeć inne gierki na switcha i dopiero wrócić do TOTK po kilku miesiącach. Jeżeli nie jesteś pewien czy Ci się spodoba i chcesz tylko się z nią zapoznać to uderzaj od razu w TOTK. Szansa,
  • Odpowiedz
@Traczex: cały set możesz kupić w sklepie w wiosce Rito. Chyba nie ma opcji żeby znaleźć za darmo. Ale w zasadzie do całej eksploracji mroźnego regionu wraz z główną misją wystarczą dwa elementy, np góra i spodnie. Górę można też kupić w sklepie w Lookout Landing, ale nie wiem czy nie pojawia się tam dopiero po skończeniu wątku w wiosce Rito.

A, i jeśli te spodnie które masz to te które
  • Odpowiedz
@JorgNovartis: Kup jedynke tak samo jak ja bo jak zagrasz w dwójke to juz nie wrocisz do jedynki, najlepiej nie ogrywaj ich po sobie, ograj jedynke potem moze jakiegoś mariana czy poksy i wroc do zeldy
  • Odpowiedz
  • 0
@JorgNovartis W 2 jest kontynuacja wątków z 1 części. Na pewne elementy inaczej się patrzy gdy tworzyło się historię danego miejsca.
Nie mniej 2 jest tak skonstruowana że nie musisz tego wiedzieć.
Możesz przejść 2 i za jakiś czas chcieć ograć 1 i odkryjesz, że świat który znasz z 2 jest taki dzięki Tobie ;)
Zobacz sobie na YT gameplay z 1 i 2 sam zdecyduj w jakiej kolejności grać.
  • Odpowiedz