Wpis z mikrobloga

U was też są takie "inne" gołębie? Zwykłych gołębi u mnie praktycznie nie ma, ale są te inne" lepsze genetycznie". Sa trochę większe, źrenice mają rozszerzone, mogę stać od takiego metr i nawet nie odleci - śmieszne są xD

Nie kojarzę albo nie zwracałem na nie uwagę, ale ostatnio codziennie je widzę pod klatką. Zwykłe gołębie to takie dzikusy, a te "inne" sa jakby spokojniejsze, ładniejsze i tak sobie tuptają po ziemi.
#przegryw #ptaki #golebie
Mr3nKi - U was też są takie "inne" gołębie? Zwykłych gołębi u mnie praktycznie nie ma...

źródło: 60a

Pobierz
  • 8
  • 1
@FFFFUUUU: Otóż nie. One wyglądają jak gołebie, ale są większe, można powiedzieć, że ładniejsze i bardziej ułożone. To, co je wyróżnia to te rozszerzone źrenice, jakby sie naćpały. Sa one troche większe "grubsze" nie wyglądają jak typowy gołąb. w ogóle sie nie boją, nie posiadają żadnego oznaczenia i widzę ich na swoim osiedlu. W mieści ich nie ma - są te zwykłe gołębie.
@Mr_3nKi_: Grzywacz, są takie u mnie w parku. Jak nie miałam okularów, to pomyliłam je z kaczkami xD Polecam google lens do podpatrywania gatunków ptaków i roślin.