Wpis z mikrobloga

@Programista500plus: To jest wręcz niesłychane że wchodze sobie na kacu na portal ze śmiesznymi obrazkami żeby pooglądać niezdarne kotki a co drugie znalezisko na głównej to #!$%@? partii która w najlepszym wypadku bedzie 3. w wyborczym wyścigu. Podobnie w sondażach wypada #holownia ktory ma 60 obserwujących na wypoku a wiadomo że jedynym punktem jego programu jest żeby wszyscy go lubili i wejdzie w koalicje z każdym kto go zaprosi. Zamiast #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@soul1

bo wisz Pan jak Konfederacja proponuje stopniową obniżkę podatków to nas nie stać i łolaboga i co się stanie z budżetem i będą drogi dziurawe XDD BUDŻET WAZNIEJSZY OD WLASNEGO PORTFELA XDDD

ale na 800+babciowe, finansowanie kredyciarzy, to zależy, jak to będzie pisowskie to tak średnio bo inflacja, ale jak to będzie od samego LIBERAŁA TUSKA to budżet nie jest ważny i nas stać

XDDD
  • Odpowiedz
@Programista500plus dobre, tylko po lewej jest wizerunek konfy według jej wyznawców a po prawej jej prawdziwe oblicze.

Partia, która ma same wady a jej rzekomą zaletą jest OBIECYWANIE dobrobytu bez jakiejkolwiek szansy na realizację
  • Odpowiedz
@soul1: mało tego. Na tagu #neuropa oraz #konfederacja, lewaki piszą wprost - Konfederacja jest gorsza od PiS pod każdym względem. Ponadto jak ciśniesz PiS, ale głosujesz na Konfederację to nazwą Cię pisowcem, onucą, naziolem, faszystą. Tu nie chodzi o merytorykę czy sens, tu chodzi o frustrację, nienawiść i zwyczajnie całe spektrum zaburzeń emocjonalnych. Co drugi neuropek to jakiś nieleczony depresan, do czego sami się niekiedy przyznają (grucha, wierzgon, gromota, vosemite...)
  • Odpowiedz
@unlucky_

teraz spełniał pisowskie przegłosowujac z nimi ramie w ramie kolejne rozdawnictwo

zresztą nie ma co mówić co by było, licytacja z pisem na socjal to dla nich z góry przegraną wojna właśnie z tego powodu o którym napisałeś - oby tylko tym nie załatwili pisowi samodzielnej większości znowu.
  • Odpowiedz
podatki i biurokracje. Aż tak boli ze sondażowo 10% ludzi nie chce byc #!$%@? na hajs? Sorry, striggerowałem sie. Dodaje tag #konfederacja do obserwowanych i jade z komentarzami, bo widze że jest szansa na shitstorm :D


@soul1: Jedyna partia? Lewica w programie również ma niższe i prostsze podatki, a nie jest tak zamordystyczna jak konfa i nie ma tylu populizmów jak jechanie po Ukraińcach, Unii czy Covidzie.

I właśnie program Lewicy
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Ale dlaczego tak jest? Oni mają z tego jakąś kasę czy po prostu siedzą na tagu i trzepią kitę do zdjęć Czarzastego i Tuska? Bo moim zdaniem każda alternatywa jest juz lepsza niż kolejna kadencja PiS wiec chyba każdemu w tym kraju powinno zależeć zeby to ich cisnąć a nie ich rywali. Wyborcy konfederacji to na ogół ludzie o dość jasno określonych poglądach więc i tak zagłosuja na konfe, wiec
  • Odpowiedz
@soul1: Kilka lat temu Kopacz przyznała, że PO zatrudnia farmę trolli internetowych do walki z PiS. Kilka tygodni temu wyciekła grupka FB trolli od Giertycha, która była nastawiona wprost na walkę z Konfederacją. Prawdziwości drugiej nie weryfikowałem, ale wypowiedzi Romana są bardzo antykonfederackie więc może to być jakiś trop.

Sam kiedyś jeszcze za czasów Gromoty jak się nudziłem to podliczałem godziny aktywności jego i jego kolegów. Gromota prawie zawsze był nieaktywny
  • Odpowiedz
Partia, która ma same wady a jej rzekomą zaletą jest OBIECYWANIE dobrobytu bez jakiejkolwiek szansy na realizację


@enron: Za to POPIS ma ma bardzo duze szansze na OBNIZENIE dobrobytu. No chyba, ze wierzysz, ze dobrobyt bierze sie z nierobstwa i rozdawnictwa.

Sam kiedyś jeszcze za czasów Gromoty jak się nudziłem to podliczałem godziny aktywności jego i jego kolegów. Gromota prawie zawsze był nieaktywny w weekendy, lub aktywność miał mocno sporadyczną, a
  • Odpowiedz
@Programista500plus jak zamordystyczna partia coś obiecuje, to znaczy że obiecuje.
A że nie potrafią nawet pokazać jak sobie wyobrażają budżet, to znaczy że nie mają zamiaru spełniać obietnic.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Zadałem pytanie troche dla żartu a okazuje sie, że sprawa jest powaźniejsza i dużo bardziej złożona niż sie spodziewałem :D Ciekaw jestem czy można upaść niżej w swojej karierze zawodowego propagandzisty niż pisać za pieniadze na wykopie :D
  • Odpowiedz