Wpis z mikrobloga

@albo_wutka_albo_buk: Ja miałem głosować na konfederacje ale zobaczyłem jak Braun #!$%@? konwent anty polski, sponsorowany przez polaków w którym biorą udział niemieccy agenci udający pół kanadyjczyka. Nie ma nadziei na tą Polskę. Mam zamiar oddać na PO, żeby pis dupa bolała. Co z tego, że ceny i korupcja będą rosły tak samo szybko. Przynajmniej nie będzie kaczora.
zagłosuje na TUSKA bo obiecał 800+babciowe i kredyt po taniości


@albo_wutka_albo_buk: naprawdę 200iq wyborcy konfy jeszcze się nabierają na obietnice dla gojów? Obietnice nie mają najmniejszego znaczenia, znaczenie ma to, że Tusk w odróżnieniu od PiSu nie #!$%@?ł każdego możliwego aspektu tego państwa podczas swoich rządów.

Głos na Tuska przybliża do końca rządów PiSu, najbardziej destruktywnych rządów od III RP, które te rzekomo znienawidzone socjale zaczęły, a skończyły na tych właśnie
@Wap30

aha, czyli tradycyjnie:
- Tusk gra szachy 5D
- neu00pki grają se na fletach nawzajem bo wprowadził starą jakość do polityki i opiera kampanię na kłamstwie
- no nie tym razem xddd
- Konfederacja jako jedyna antysocjalistyczna której 90% sukcesu wyborczego to postulaty gospodarcze, poprze socjalistów z pisu, których 90% sukcesy wyborczego to proponowanie rozdawnictwa
- XDDDDD

także już wystarczy bo tak pier****isz że się nie da tego czytać XD
@albo_wutka_albo_buk: masz jakąkolwiek wątpliwość że nie poprze PiSu? Jak to jest być patologicznie naiwnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez lata stanowisko Korwina było że koalicja nawet z szatanem, to oczywiste że oportunistyczne tak zrobią przy pierwszej okazji. Skąd pomysł że będzie inaczej, bo cynik i patologiczny kłamca od stu ustaw Mentzen tak obiecał? XD Zdaje się że czas spowaznieć
@Wap30

mam wątpliwość czy było by to w ogóle możliwe z prostego powodu:

- 90% sukcesu wyborczego Konfederacji to postulaty gospodarcze;

- 90% sukcesu wyborczego pisu to postulaty gospodarcze;

tyle że te postulaty mają dokładnie ten sam kierunek a przeciwny zwrot

obecnie jedynie Konfederacja jest alternatywą, nawet gdyby mieli usiąść do stolu z platformą - zawodnik może nie tak mocny jak pis, ale mocny, i PROPONUJACY DOKLADNIE TO SAMO CO PIS XDDD
@albo_wutka_albo_buk: tak tak, 99% sukcesu wyborczego to gospodarka, ale minimum 60% obecnego poparcia mieli już kiedy #!$%@? o piątkach mentzena i gospodarkę mieli głęboko gdzieś. Magia panie. Będą osobnym, niezależnym bytem bo w polityce da się mieć te 10% i.. co dalej? Przecież to dla nich oczywiste że nie urosną do poziomu mainstreamowej partii, nawet oni nie są takimi kretynami żeby w to wierzyć. Tu nie ma najmniejszej dyskusji że będą
@Wap30

1. Konfederacja i wszystkie wcześniejsze Partie JKM zawsze opierały swoją propozycję na postulatach wolnorynkowych - mówienie że mieli kiedykolwiek to "gdzieś" to kłamstwo lub Twoje urojenia.

2. W obecnej kadencji sejmu Konfederacja NAJCZĘŚCIEJ ZE WSZYSTKICH PARTII GŁOSOWAŁA PRZECIWKO PISOWI - czyli prędzej usiądą do stołu z platformą niż pisem.

Tyle że prawdopodobnie nie będzie potrzeby z nikim bo LIBERAŁ TUSK swoimi szachami 5D 800+babciowe, kredyty 0% ZAPROPONOWAŁ DOKŁADNIE TO SAMO CO
1. Konfederacja i wszystkie wcześniejsze Partie JKM zawsze opierały swoją propozycję na postulatach wolnorynkowych - mówienie że mieli kiedykolwiek to "gdzieś" to kłamstwo lub Twoje urojenia.


@albo_wutka_albo_buk: moim urojeniem jest np. ich wolnorynkowe wstrzymanie się w sprawie Lex TVN? Większość głosujących z konfy była za zakazem handlu w niedzielę, to też urojenie? No patrz pan, a jestem prawie pewien że tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żebyś
@Wap30

ja nie twierdzę że Konfederacja jest idealna i nie ma wpadek, ma jak każda partia polityczna i będzie je miała, bo rozwija struktury w bardzo szybkim tempie a po październikowych wyborach to tylko i wyłącznie przyspieszy.

ich obecne 15% to wynik braku jakiejkolwiek sensownej alternatywy.

platforma po zapowiedziach LIBERAŁA TUSKA o 800+babciowymi i kredytach 0% stała się drugą lewicą de facto.

Odrkecili tym kurek dla Konfederacji co odbiło się w sondażach