Wpis z mikrobloga

@BrodatyCiul: mam w #!$%@? mają chęć do życia i energię
Właściwie jestem warzywem. Kiedyś w tamtym roku wyjechałem na festiwal w towarzystwie normalnych to było czuć że mimo bycia ekstrawertykiem, szczerej chęci, na mam jestem po prostu jakiś uziemiony i czułem się wyjałowiony nie wiem, jakby czegoś nie było jakbym był przyblokowany. Zauważyłem że inni, przynajmniej ci z którymi byłem, tak nie mieli.
W jaki sposób najpierw podniosłeś, pisz mi wszystko
  • Odpowiedz
@interpenetrate: A ile masz lat? Bo to dość kluczowe dla interpretacji wyniku.

Z naturalnych sposobów na podniesienie testosteronu przede wszystkim wskazać należy aktywność fizyczną. To oczywiście nie znaczy, ze masz teraz każdą wolną chwile poświecać na siłownie ale pomyśl jaki sport jest dla ciebie najlepszy i zrób sobie taki średnio intensywny trening 2-3 razy w tygodniu. Bieganie, rower, jakieś cardio przed TV z jakims trenerem z youtuba.

Poza tym, to imbir,
  • Odpowiedz
  • 1
@interpenetrate: U mnie widze korelacje ze jak skoczyl mi cholesterol calkowity to tez testo. Bo do produkcji hormonow potrzebujesz cholesterolu. Bylem tez strasznie chudy wtedy jak mialem maly test taki skinny fat niedozywiony. Zaczalem sie lepiej odzywiac i troche uroslem.

Silownia + aktywniejszy tryb zycia.

Ostatnio mocno suplementuje sie niemal wszystkim co jest w blueprincie:

https://blueprint.bryanjohnson.co/

Troche hardcore ale warto przetestowac jak na cb wplynie:

Upon waking
Acarbose 200mg (Rx)
Ashwagandha
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: @danie_blyskawiczne Dziękuję za odpowiedzi, w podziękowaniu ja też dołoże się do tematu i tak, akurat pojawił się filmik odnosnie tematu, skrócę go niżej

1. Wysiłek fizyczny w postaci treningu oporowego/siłowego z wolnymi ciężarami np. HIIT albo crossfit. Ale on jest taką podstawą, bo ten poziom potem normalizuje się i wzrasta u osób z nadwagą, a nie przy zdrowym BMI. Tak 2-3h dziennie, gdzie są też oprócz ok 4h ćwiczeń też
interpenetrate - @BrodatyCiul: @danieblyskawiczne Dziękuję za odpowiedzi, w podziękow...
  • Odpowiedz
@interpenetrate: #!$%@?ąłeś całkiem ciekawy elaborat, jednak dodam parę słów od siebie.
Czemu imbiru nie ma na filmie? Nie wiem, wiele źródeł podaje imbir jako dobry naturalny zwiększacz testo, jest tez w rozpisce od Brodatego.

Natomiast jeśli chcesz się szukać co zadziała na ciebie, to nie bierz wszystkiego na raz tylko podziel to na grupy i stosuj przez określony czas po czym rób kolejne badania. Pamiętaj, że suplementy często wpływają na siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@interpenetrate: ten najwyższy wynik miałem po Ok 2-3 tygodniach brania wszystkiego z blueprint. Biorę wszystko bo uznałem ze jak dla niego Ok to dla mnie tez

Ostatni miesiąc podróżowałem i miałem ze sobą tylko kilka suplementów i zrobiłem nowe badanie i wyszedł powrót do niższego wyniku 650+

Za kilka dni znowu wejdę na full blueprint i powtórzę badanie po 2 tyg

Brałem wtedy tez boron chociaż jego nie ma w blueprint
  • Odpowiedz