Wpis z mikrobloga

Człowiek całe życie jeździ autobusami zgodnie z przepisami, nigdy nie jechałem na gapę, zawsze miałem kartę albo bilet, ale mimo to los musi sobie zadrwić z biedaka (albo średniozamożnego w moim przypadku) i jakimś cudem dzisiaj bilet zniknął mi z kieszeni. Całe kieszenie przeszukane, portfel, torba, nawet do pojemnika na słuchawki bezprzewodowe sprawdziłem i nic. Musiałem zrobić jakiś #!$%@? ruch po skasowaniu biletu, na przykład go zeżarłem bo nie potrafię ogarnąć co się z nim stało. Ot siadłem sobie aż przyszła kontrola i odkryłem że biletu brak . Poszedłem potem do toalety mając nadzieję, że może znajdę go w skarpetkach i uda mi się zareklamować, ale nic nie ma. No i 250 złoty pójdzie się #!$%@?ć. Ostatni raz kupuje te papierowe gówna.

#zalesie #przegryw #bilety #mpk #komunikacjamiejska
Kagernak - Człowiek całe życie jeździ autobusami zgodnie z przepisami, nigdy nie jech...

źródło: comment_C4HAKPOYxZ2C6aAL2YmFkNlEKn7RXsdj

Pobierz
  • 2
@Kagernak: j***ć bilety miras, jeździj na gapę. Taniej wyjdzie wpaść na kontroli z 1-2 razy w roku niż codziennie papierki kupować. Zależy też w jaki sposób i jak często w twoim mieście są organizowane kontrole.
@Aureilon: No nie wiem. W poniedziałek też akurat była kontrola, ale wtedy bilet się znalazł. Aż tak często nie jeżdżę by się w taki sposób opłacało. Na pewno miałem więcej niż kilka kontroli w przeciągu roku a tak często jak mówiłem nie jeżdżę. Rzeszów chyba na kanarach nie oszczędza.