Wpis z mikrobloga

@Grejt_Sajaman: ciężko się po części nie zgodzić, Stanowski rzeczywiście wypłynąl na szerokie wody dzięki dojeżdżaniu Najmana, chociaż przedtem i tak sobie dobrze radził, ilość czasu i uwagi poświęcanej tej dziewczynie przez Stanowskiego jest już niezdrowa, niesmaczne to sie wszystko robi
  • Odpowiedz
@Grejt_Sajaman: ona w sumie nic strasznego nie zrobiła z tego co mówił sam stanowski, a on się flexuje "czy jechałaś kiedyś biznes klasą?" - #!$%@? typie masz kryzys wieku średniego że przed młodą laską chwalisz się pieniędzmi? Co za typ.
  • Odpowiedz
@Grejt_Sajaman: Szczególnie, że sam nie jest święty i równie dobrze ktoś może zrobić o nim filmik, że promuje hazard i alkohol. Co jest prawda. Tego nikt nie wie czy po ich reklamach ktoś nie wpadnie w sidła alkoholizmu czy hazardu. Trochę taka hipokryzja. Szczególnie, że ich widownia to młodzi ludzie.

Straszne parcie na szkło ma ten Stanowski. Mógł zrobić jeden filmik. Ok zdemaskował ja i już po sprawie. Opowiada o walce
  • Odpowiedz
@EndriuK89: No to zrób taki film i go zdemaskuj. xD Od zawsze mam bekę jak ktoś wrzuca jakieś pomówienie i się cieszy. Mi daleko do stanowskiego, niech się ciągnie parówa - ale to są goście których stać na najlepszych specjalistów od pr'u, najlepszych prawników, najlepsze współprace i nie pozwoliliby sobie na jakieś rzeczy niezgodne z prawem, bo mają hajs do stracenia.

Zapewniam cię, że gdybyś się przyjrzał sprawa, które opisałeś, że
  • Odpowiedz
Mi chodzi tlyko o to, że udaje wielkiego straznika moralności, a sam nie jest święty. Oczywiście, że ma to legalnie i kazdy o tym wie. Ale niech nie wyjeżdża z tekstami i stara się naprawiać świat. Bo bardziej on go psuje promując hazard i alkohol niż jakas Juroszek która zmyśliła sobie kariere aktorska.
  • Odpowiedz
@EndriuK89: Ja tam mimo wszystko nie przeceniam wpływu reklam na kanale sportowym gdzie jak widziałem jakiś hejt park, to w życiu nie słyszałem żeby jakieś dziecko dzwoniło, na które ich reklamy mogłyby mieć wpływ. To boomerski kanał gdzie dzwonią same stare typy pamiętające pierwszy mundial komentowany przez Borka.

Dzieciaki na które reklamy mają realny wpływ oglądają friza i lexy a nie Mazurka że Stanowskim, nie czarujmy się. xDD A to, że
  • Odpowiedz