Wpis z mikrobloga

Czy wyczuwam tu nutkę delikatnego pokpiwania z czyjegoś wyglądu czego lewacy absolutnie nigdy nie robią?

A może jak zwykle ten szacunek dla drugiego człowieka i nie komentowanie wyglądu dotyczy wszystkich poza zwykłymi białymi mężczyznami o tradycyjnych poglądach?

#bekazprawakow #bekazlewactwa #mentzen #niebieskiepaski #polityka
Pobierz
źródło: temp_file.png6743308007190167496
  • 11
@WielkiNos: Aha rozumiem. Konfiuarze mogą kiedy chcą i ile chcą komentować wygląd 'grubych feministek' natomiast lewaki mają się cieszyć z tego, siedzieć cicho i nie używać zaklęć konfy przeciwko nim?
Oczywiście te same konfiarze już wybiórczo stosować biblijne miłosierdzie dla bliźniego mogą. Lewaku, ty bądź konsekwentny, ja jestem dumny prawak i konsekwentny nie będę, bo lewactwo xDDDD
Oczywiście te same konfiarze już wybiórczo stosować biblijne miłosierdzie dla bliźniego mogą. Lewaku, ty bądź konsekwentny, ja jestem dumny prawak i konsekwentny nie będę, bo lewactwo xDDDD


@PrzeKomentator jak są wierzący to tak, bo wiara nakazuje nadstawiać drugi policzek i słuchać każdej obelgi z zamknietą buzią.

Natomiast jeśli lewak nie komentuje wyglądu to nie powinien go komentować nigdy i u nikogo inaczej wychodzi jaki z niego hipokryta. Jakim prawem więc obraża hipokrytycznego