Wpis z mikrobloga

Powiedzmy sobie szczerze - dopiero gdy rządził będzie doktor Mentzen, Polska wykona wyraźny skok jakościowy. Wszystko co będzie do tego momentu to półśrodki. Na szczęście widzi to więcej ludzi, bo poparcie w okolicach 15% to już nie przelewki. #konfederacja #polityka #mentzen
Pobierz arahooo - Powiedzmy sobie szczerze - dopiero gdy rządził będzie doktor Mentzen, Polsk...
źródło: k0WcAsKY4KrEJo6ybUFUCwKzX3XMZYjE5ZKtBu_QR72bRSlDuyy_7-zIdvSmJDFkeTRBJWKg1Fs=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj
  • 19
@sorek: 500% od razu xD

@arahooo Mentzen nie nadaje się na nic więcej niż minister finansów, a Bosak na MSZ. Konfa nie ma żadnych możliwości rządzenia krajem więc skończ ten pipe dream
@cwlmod: typie ogarnij. Wystarczy zobaczyć w jaki sposób Ci ludzie się wysławiają. Umiejętności nie mają za grosz. W czym problem przeszkolić młodych ludzi do tych ról? Co jest tam takiego ciężkiego? Skoro masz wiedzę to się masz okazje wykazać i wytłumaczyć a nie zachowywać się jak zwierzę.
@sorek To jest dla nich typowe. Konfederacja nie ma kadr, doświadczenia i w ogóle żadnej wiedzy. Nie to co PIS i PO. To są partie profesjonalistów i oni wiedzą jak rządzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba mieć mentalność starej baby kupującej garnki na pokazach aby myśleć, że w szeregach dużych partii są jacykolwiek eksperci. Ja bym tym ludziom nie dał paczki kredek do pilnowania a niektórzy na nich
typie ogarnij. Wystarczy zobaczyć w jaki sposób Ci ludzie się wysławiają. Umiejętności nie mają za grosz. W czym problem przeszkolić młodych ludzi do tych ról? Co jest tam takiego ciężkiego? Skoro masz wiedzę to się masz okazje wykazać i wytłumaczyć a nie zachowywać się jak zwierzę.


@sorek: Ale to tacy mócy to zawsze się znajdą. Rozumiem, że uwielbiasz Zandberga, bo też się dobrze wysławia? xD Konfa to szczeniaki, bez przygotowania merytorycznego
@cwlmod: dobrze że Ty się nie pchasz do polityki bo potrafisz dużo nagadać i nic w tym nie przekazać, szczególnie jakichś konkretnych argumentów.
@sorek: Hihi ja zawsze używam argumentów i zawsze oram takich ludzi jak ty xD

Jak widzę przykład z Zandbergiem już cię zagiął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: a skąd pomysł, że on w ogóle trafił? Ja wspomniałem coś o Zandbergu? Czy kiedykolwiek powiedziałem że ten człowiek potrafi się wysławiać? Według mnie brzmi jak niedorozwinięty yeti - jeśli serio myślisz, że ten człowiek reprezentuje coś sobą gdy otwiera usta to pokazuje co masz w głowie.

Z całym szacunkiem: #!$%@?.
@sorek: Pomysł stąd, że się nie odniosłeś xD

Czy kiedykolwiek powiedziałem że ten człowiek potrafi się wysławiać?

Każdy to dzbanie zauważył i dlatego razemki tak wyskoczyły z zaskoczenia i zatrzęsły lewicą

Ja wiem, że cechą konfiarza jest ignorowanie faktów, ale w ten sposób się tylko ośmieszasz.

W takim razie skoro ty mówisz, że powszechnie znany Zandberg nie jest dobrym mówcą to ja powiem, że w konfie nie ma żadnego dobrego mócy.