Wpis z mikrobloga

Jeden z moich ulubionych argumentów wykopowych fanów konfederacji to zakłamywanie historii jak to 3 rzesza był lewactwem, bo zezwolili na prawo do aborcji. Nom, szkoda tylko, że w takich przypadkach fanom Korwina zapomina się wspomnieć, że, Hitlerowskie Niemcy zezwoliły na prawo do aborcji — jasne, ale w okupowanej Polsce dla wschodnich kobiet. W Niemczech aborcja dla Niemek była dalej nielegalna.

No ale w sumie to się nie dziwię, że zapomina im się wspomnieć, bo wtedy według ich logiki mieliby więcej wspólnego z nazistami niż wypokowy "lewak" xD

1) https://historykon.pl/9-marca-1943-roku-adolf-hitler-zalegalizowal-aborcje-na-ziemiach-polskich/
2) https://histmag.org/Co-z-ta-aborcja-w-III-Rzeszy-7183

~ Źródło komentarza

Ej @uirapuru:, chodź śmiejemy się z ciebie

#codziennykonfiarz #bekazprawakow #uirapuru #bekazwykopkow #neuropa #aborcja #strajkkobiet #bekazpodludzi
Pobierz Kryspin013 - Jeden z moich ulubionych argumentów wykopowych fanów konfederacji to zak...
źródło: 518e2a5b63af38b0b6fd89f6143e605e0169e0e55e3af4eb78a2989920bd679e
  • 41
@uirapuru: Wut? Co zmanipulowałem? xD

Dałem nawet link do twojego komentarza i cię zawołałem byś mógł się wypowiedzieć.

Zresztą zarzucasz mi manipulację samemu pisząc, że PiS to nie jest prawica bo mają programy socjalne i argumentując to, że NDSAP to też nie była prawica bo mieli programy socjalne i socjalizm w nazwie partii...
@Kryspin013: przeczytaj, co zacytowałeś. coś, czego zupełnie nie napisałem. chodzi o ostatni Twoj komentarz :)


@uirapuru: A o to ci chodzi XD

Tak, mój błąd, chciałem pocisnąć z ciebie bekę i wywalić początek o bólu dupy, ale #!$%@?łem i nie wywaliłem niechcący swojego nicku z komentarza. Niech ci będzie, punkt dla ciebie, przyłapałeś mnie na wielkiej manipulacji xD

Ale żeby nie było twój koment dalej tam wisi, bo nie mam
Pobierz Kryspin013 - >@Kryspin013: przeczytaj, co zacytowałeś. coś, czego zupełnie nie napisa...
źródło: Screenshot_2023-06-06_09-23-12
@Kryspin013: jak w małych sprawach taki jesteś, to jak ci mozna w duzych wierzyć? ;)


@uirapuru: wiesz, jak na razie w przeciwieństwie do ciebie to ja jakieś pokłady pokory jednak mam i potrafię się przyznać do błędu. Pod tym względem to ty jednak wydajesz się być mniej godny zaufania.

Tak z ciekawości, to serio jest jedyna twoja forma obrony byle by nie przyznać się do pisania głupot? xD
@Kryspin013 Klasyka. Wystarczy jeden element lewicowy, aby coś zostało określone i wrzucone do nieokreślonego lewactwa (nieważne, że większość głównych postulatów, na czele ze skrajnym nacjonalizmem to typowa prawica). W przypadku pretendowania do bycia prawicą należy spełnić szereg ścisłych i wyśrubowanych standardów ( ͡º ͜ʖ͡º) Na całe szczęście bełkot pseudo gimbopolitologów z konfedepisu nie ma żadnego znaczenia w debacie publicznej. Swoją drogą za pomocą pidobnych fikołków bez problemu
@Kryspin013: nie. po prostu, w przeciwienstwie do ciebie, wiem, ze temat jest zlozony i glupi podzial lewactwo-prawactwo słuzy tylko biciu w ludzi, ktorych nie lubisz :) czy nsdap było prawackie czy lewackie? - odpowiedz jak zwykle brzmi "to zalezy". Czy PIS jest lewacki? Odpowiedz jak zwykle brzmi "to zalezy". W kwestiach siłowych, finansowych i waznych jest lewacki, ale chowa to za płaszczykiem konserwatyzmu i miłej buzi, ktora podoba sie staremu spoleczenstwu.
@Kryspin013: nie. po prostu, w przeciwienstwie do ciebie, wiem, ze temat jest zlozony i glupi podzial lewactwo-prawactwo słuzy tylko biciu w ludzi,


@uirapuru: ryju, ale to była twoja hipoteza, której długo broniłeś, a teraz udajesz, że się od niej odcinasz. Ty czytałeś w ogóle swoje komentarze przed ich upublicznieniem? XD

Teraz udajesz pseudointelektualistę.