Wpis z mikrobloga

Jeden z moich ulubionych argumentów wykopowych fanów konfederacji to zakłamywanie historii jak to 3 rzesza był lewactwem, bo zezwolili na prawo do aborcji. Nom, szkoda tylko, że w takich przypadkach fanom Korwina zapomina się wspomnieć, że, Hitlerowskie Niemcy zezwoliły na prawo do aborcji — jasne, ale w okupowanej Polsce dla wschodnich kobiet. W Niemczech aborcja dla Niemek była dalej nielegalna.

No ale w sumie to się nie dziwię, że zapomina im się wspomnieć, bo wtedy według ich logiki mieliby więcej wspólnego z nazistami niż wypokowy "lewak" xD

1) https://historykon.pl/9-marca-1943-roku-adolf-hitler-zalegalizowal-aborcje-na-ziemiach-polskich/
2) https://histmag.org/Co-z-ta-aborcja-w-III-Rzeszy-7183

~ Źródło komentarza

Ej @uirapuru:, chodź śmiejemy się z ciebie

#codziennykonfiarz #bekazprawakow #uirapuru #bekazwykopkow #neuropa #aborcja #strajkkobiet #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: 518e2a5b63af38b0b6fd89f6143e605e0169e0e55e3af4eb78a2989920bd679e
  • 41
@Kryspin013: o tak, śmieszne obrazki dla wykazania racji :D wykop serious biznes. Trochę nie dziwie ci sie, masz krótszy staż tutaj niż ja, więc masz prawo hapać jak pelikan ;)


@uirapuru: te twoje tłumaczenie jest conajmniej żałosne, zwłaszcza jak ktoś kojarzy twoją osobę z wykopu XD
@uirapuru: myślę, że widziałem jak się odpalałeś kiedyś w tematach aborcyjnych tak, że aż ci modek kasował komentarze, a teraz udajesz, ze to nie są twoje poglądy. Pewnie wtedy też "żartowałeś" xD
@Kryspin013: masz dowód że to było w komentarzu? ja tego nie pamietam, a ty mozesz manipulować dokladnie tak jak to robił autor komentarza który podałeś. Gość się zafiksował na tym co on mysli, ze kompletnie nie czytał tego, co piszę. Też tak robisz? :D
@Kryspin013: masz dziwne hobby i sposób spędzania wolnego czasu, teraz szczerze piszę xD zbieranie "haków" (bo nie wiem co chcesz osiągnąć przytaczaniem mi moich wypowiedzi, które prawdopodobnie wszystkie podtrzymuję) na użytkowników wykopu, lol. Raczej rzadko jesteś zapraszany na wydarzenia towarzyskie przez swoich znajomych, co? :D
@uirapuru: Nie ziomek, te całe moje wielkie "zbieranie hacków" to jest dosłownie, wchodzę na wypok, widzę debilny komentarz według mojej opinii, zapisuję to w profilu delikwenta. Później jak z kimś dyskutuję i widzę, że robie fikołki to patrzę czy wcześniej z typem nie dyskutowałem albo nie wrzuciłem linka z jego dyskusji do notatek na jego profilu.

Później ludzie twojego pokroju albo łapią o to straszny ból dupy gdy ktoś was cytuje
@Kryspin013: no i co w temacie aborcji masz mi do napisania, bo nadal nie rozumiem. Wkleiłeś komentarz typa, co zmienia sens tego, co do niego piszę, a mojego komentarza nie masz, bo moderator usunął, ale "pamiętasz". I ja mam mieć o to ból dupy, i to ma być "hak"? Bardziej się postaraj "ziomek" :)
@Kryspin013: oho, teraz głupiego udajesz i rakiem sie bedziesz wycofywać? :D


@uirapuru: Nie, napisałem ci wyżej, że wkleiłem link do całego wątku a ty udajesz, że chodzi o ten jeden konkretny usunięty komentarz XD

Jak ja mam cię tutaj traktować serio? A może to kolejna "prowokacja"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kryspin013: napisałem w tamtym wątku tak:

przede wszystkim, jaki jest powod poronienia? jesli zaniedbanie lub nieuwaga, albo umyslne dzialanie, ktorego skutkiem moze byc poronienie, to czemu nie? Ciężarne, które o siebie nie dbają, chleją, palą, albo starają się wywołać poronienie na siłę, powinny być karane długoletnim więzieniem

jesli istnieją przesłanki, że to sprawa dla sądu to tak. kobiety nie mają monopolu na szastanie zyciem dziecka i immunitetu na swoje toksyczne działania
@uirapuru: Dobra, ten wątek się rozwadnia niepotrzebnie, więc może zaznaczę swoje stanowisko: moją hipotezą jest to, że #!$%@? głupoty próbując jakoś się wybronić, że ten tekst o pośrednim przyrównaniu lewicy do hitlera bo aborcja to był "tylko taki żart". A jako dobrą poszlakę określam twoje poprzednie wielokrotne wypowiedzi o aborcji na wykopie i twoje zachowanie w owych wątkach.
@Kryspin013: po prostu uważasz, ze nsdap było prawackie, ja stwierdzam, ze lewackie, na co sie odpaliłeś; ty sie dalej upierasz przy swoim, chociaz ja juz spuscilem z tonu pisząc, ze tak na prawde faktycznie jest inaczej, swiat przyjmuje konsensus, że nsdap ma cechy prawicy i lewicy, jednak gospodarczo lewicy i jest spokrewniony z komunizmem. Chcesz - upieraj sie przy swoim dalej, ale to słowo przeciwko słowu i marnujesz swój czas :D
@Kryspin013: po prostu uważasz, ze nsdap było prawackie, ja stwierdzam, ze lewackie, na co sie odpaliłeś; ty sie dalej upierasz przy swoim,


@uirapuru: nie mordo, ja kisnę z twojej argumentacji, m. in. tej o aborcji.

Zresztą chciałbym zobaczyć te twoje źródła tego "konsensusu"
@Kryspin013: ej kucu, bo podobno 3 rzesza to według ciebie socjalizm a pan janusz przecież mówił że za hitlera to autostradki że niskie podatki etc no nie mógł się nachwalić

to jak w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)