Wpis z mikrobloga

Prawaki to takie płatki śniegu, że płaczą, że ktoś słusznie szkaluje 'narodowy' karabinek tzn. Grot
W ogóle iks de, że oni tak nie maja powodów do dumy z własnych osiągnięć, że muszą się chwytać jakiś iluzji zaj*bistości na poziomie narodowym.
Ch*j, że nic z tego nie będą mieli, czy ten karabinek będzie sprzedawany, czy nie.
A zarząd firmy produkującej tę broń i tak nie wyda swojej kasy w Polsce, tylko będą pic zagraniczny alkohol, będą jeździć na zagraniczne wycieczki, kupować zagraniczne auta, bzikać zagraniczne seksworkerki, chodzić w zagranicznych ciuchach itp.
Prawaki przeżywają wielkie uniesienie patryjotyczne w prawie tych Grotów, a sami producenci maja w tyłku patryjotyzm gospodarczy i swojej kasy w Polsce nie wydadzą.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfedracji
  • 5
@PrzeKomentator: rozumiem, że przednia zabawa w triggerowanie wykopowego prawactwa ale realnie się jakkolwiek znasz na tych grotach?

Bo jak dla mnie to tworzysz sztucznie skrajność byle by mieć przeciwwagę do kucy wykopowych.
@Kryspin013:

Dziś znowu widziałem wpis, gdzie ktoś się spłakał, że Ukraińcy Grota chwalą, a złe 'niemieckie' onety i 'żydowska' Wyborcza ten karabinek ocenili negatywnie. Oczywiście jak to bywa, OP, zapomniał o 'drobnym' szczególe, mianowicie, przez media krytykowane była zupełnie inna wersja broni, niż ta którą chwalą Ukraińcy ( i polscy żołnierze). I w sumie o to mi chodzi. ze porównują dwie sprawy ( krytykę i pochwały) mimo, że jedno i drugie
@PrzeKomentator czyli wartości patriotyczne są dla ciebie godne obśmiania, a prostututki szanujesz nazywając seksworkerkami.. hmm.


@WielkiNos: akurat większość prawicowego patriotyzmu faktycznie jest warta obśmiania. Dla polskiej prawicy wystarczy, że coś ma logo orzełka i białoczerwone barwy by było patriotyczne. A jak spróbujesz tylko skrytykować produkt wyprodukowany w Polsce to jesteż żydem i antypolakiem. Tak jest za każdym #!$%@? razem. Nikt mnie tak nie wyleczył z "patriotyzmu" jak te wszystkie ruchy narodowe,
Pobierz
źródło: eLLGlmG