Wpis z mikrobloga

Boże, jacy oni są hipokrytami.
To nawet nie jest symetryzm, bo wtedy waliłby równo w PiS i PO
Takie typy ja ten ze screena walą tylko w demokratyczną opozycję.
Ale odpowiedź jest w sumie prosta i brzmi zamordyzm światopoglądowy. Te #!$%@? o wolnym rynku to tylko listek figowy.
A PiS w uczynieniu z naszego kraju jednego wielkiego kościoła to idealny sojusznik konfy. Oczywiście jak wygląda wiara katolicka w wykonaniu tych radykałów z
@Kryspin013: jak rozumiem w większości komentarzy na wykopie atakujesz PIS?

Oh wait... jednak atakujesz Konfę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gumaa: pisowce z reguły się znacznie mniej wychylają na wykopie niż kuce, więc nie wiem skąd twoje zdziwienie. Jest akcja, jest reakcja. Jakby był tu tak zmasowany spam np lewicy jaki ma k0nfa to bym cisnął w równm stopniu po lewicy. Zresztą na moim profilu znajdziesz nawet
Pobierz Kryspin013 - >@Kryspin013: jak rozumiem w większości komentarzy na wykopie atakujesz ...
źródło: Screenshot 2023-06-06 at 09-31-01 Profil @Kryspin013 - Wpisy (dodane)
pisowce z reguły się znacznie mniej wychylają na wykopie niż kuce, więc nie wiem skąd twoje zdziwienie.


@Kryspin013: o widzisz, to samo tyczy się PO. Pisowce z reguły znacznie mniej wychylają się na wykopie niż POwcy.
Więc masz odpowiedź, dlaczego ludzie tutaj raczej cisną po PO i Neuropie, a nie po PISie.
@Kryspin013: o widzisz, to samo tyczy się PO. Pisowce z reguły znacznie mniej wychylają się na wykopie niż POwcy.


@Gumaa: No to mówię sprawdzam i chciałbym zobaczyć realny przykład spamerów PO pokroju @kleopatrixx dla konfederacji

Więc masz odpowiedź, dlaczego ludzie tutaj raczej cisną po PO i Neuropie, a nie po PISie.


@Gumaa: Tylko neuropa ciśnie po pisie od zawsze. Nie wierzysz? To zajrzyj sobie na wykop z 2015 roku.
Pobierz Kryspin013 - >@Kryspin013: o widzisz, to samo tyczy się PO. Pisowce z reguły znacznie...
źródło: 6caccaf60a71f8dfd528732f992ad90c78b0e997ce69614df5aaefd10cdca6e0
Mam ci realne przykłady podawać czy co? Pewnie i tak nie uwierzysz xD


@Kryspin013: Kuce również od zawsze ciśną po PISie. Jestem na wykopie już dobrych parę lat i pamiętam, że już wtedy w 2015 masa ludzi pisało "PIS PO jedno zło" i że nigdy na PIS głosu nie oddadzą.
Pewnie znajdziesz parę wyjątków ludzi, którzy głosowali na PIS i co z tego? Myślisz, że wśród neuropków nikt taki się nie
@Kryspin013: zapytałem z 5 osób z pokolenia 40-60, jeszcze pracujących o marsz w Warszawie i jako był jego cel i 2 nawet nie wiedziały ze coś jest, jedna wiedziała że Tusk coś organizuje, 2 słyszały w radiu, ale jaki był cel tego marszu nie potrafiły powiedzieć.

Będzie jakieś podsumowanie? Na razie widzę że był sukces, bo było dużo ludzi. Przeszli po Warszawie w niedzielę, gdzie politycy pisu siedzieli w swoich domach
@Kryspin013: Kuce również od zawsze ciśną po PISie.


@Gumaa: tylko niektórzy, problem jaki ja mam to spoa część kucy jawnie lub mniej jawnie tutaj agituje za pisem. Wykopują pisowską propagandę, zakopują znaleziska czysto krytykujące PiS, plusują pisowskich apartczyków jak skizo. Ten przykłąd marszu też świetie to pokazał. Kuce zamiast atakować PiS albo chociaż zamknąć dupę zaczeli atakować marsz antyrządowy. WTF

że już wtedy w 2015 masa ludzi pisało "PIS PO
@Kryspin013: zapytałem z 5 osób z pokolenia 40-60, jeszcze pracujących o marsz w Warszawie i jako był jego cel i 2 nawet nie wiedziały ze coś jest, jedna wiedziała że Tusk coś organizuje, 2 słyszały w radiu, ale jaki był cel tego marszu nie potrafiły powiedzieć.


Będzie jakieś podsumowanie? Na razie widzę że był sukces, bo było dużo ludzi. Przeszli po Warszawie w niedzielę, gdzie politycy pisu siedzieli w swoich domach
Pobierz Kryspin013 - >@Kryspin013: zapytałem z 5 osób z pokolenia 40-60, jeszcze pracujących ...
źródło: wiem-ze-to-wy-pisowcy-kurna-jak
@Kryspin013: no ja się pytam, co marsz zmienił poza tym że kupa ludzi się pojawiło, jaki był jego cel poza kampanią wyborczą poko i lewicy/psl?

Sam nie wiesz, bo jedyna twoja odpowiedź to mem.
co marsz zmienił poza tym że kupa ludzi się pojawiło


@j3sion: ta kupa ludzi właśnie pokazała, że są jeszcze ludzie, którym zależy na odsunięciu pisu od władzy
tylko niektórzy, problem jaki ja mam to spoa część kucy jawnie lub mniej jawnie tutaj agituje za pisem


@Kryspin013: jaka część? Połowa? 1/10? Też mogę powiedzieć, że spora część Neuropków agituje a pisem. Stwierdzenia tego typu są nic nie warte

Ten przykłąd marszu też świetie to pokazał. Kuce zamiast atakować PiS albo chociaż zamknąć dupę zaczeli atakować marsz antyrządowy. WTF


Kuce nadal atakują PIS, ale jak się tutaj przedstawia Tuska jako