Wpis z mikrobloga

@Usunelem_Konto: Tak się zastanawiam czy AI co teraz ruszyło z kopyta nagle nie miało pomocy z tych pozyskanych materiałów.
Wiem że nad sieciami neuronowymi pracowano od długiego czasu ale jednak skok w ostatnim roku jest gigantyczny
nad sieciami neuronowymi pracowano od długiego czasu ale jednak skok w ostatnim roku jest gigantyczny


@Kwatermistrz: technicznie nie ma żadnego wielkiego skoku, to nadal ta sama technologia tylko dopracowana i dokarmiona ogromną ilością danych. Nie rozwijajmy folii za mocno panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ufokom raczej prędzej by zależało na przytłumieniu raptownego rozwoju AI w ramach cywilizacji, niż na jego rozpędzeniu
@Wap30: A ufokom raczej prędzej by zależało na przytłumieniu raptownego rozwoju AI w ramach cywilizacji, niż na jego rozpędzeniu
Ale raczej technologię wykradliśmy z wraków niż uzyskaliśmy
@Kwatermistrz: nie wiem jak daleko bym szedł z takimi teoriami, jako ktoś mający mocno techniczną pracę i zainteresowania nie widzę jakichś ogromnych luk których przeskoczenia nie dałoby się wyjaśnić progresywnie lepszym rozumieniem np. fizyki i jej konsekwencji.

Nie mam większych wątpliwości że lata nam po planecie coś czego nie możemy wyjaśnić i czego zachowanie wskazuje niemal jednoznacznie na zastosowanie technologii innych niż znane publicznie na ziemi, teorie wokół napędu grawitacyjnego trzymają
Nie mam większych wątpliwości że lata nam po planecie coś czego nie możemy wyjaśnić i czego zachowanie wskazuje niemal jednoznacznie na zastosowanie technologii innych niż znane publicznie na ziemi


@Wap30: drony latają. od lat. Nawet z innym napędem. Technologia jest tylko testowana bo nie jest zdatna do użytku podczas wojny. Dziwne że ten cały show zaczął się po tym jak naukowcy z niemiec emigrowali do usa. Naprawdę tyle zbiegów okoliczności że