Wpis z mikrobloga

Według doniesień Komisji Europejskiej WHO przyjmuje unijny system cyfrowych paszportów szczepionek, aby "lepiej chronić obywateli" i "ułatwić podróżowanie" na całym świecie podczas następnej pandemii.
https://www.who.int/news/item/05-06-2023-the-european-commission-and-who-launch-landmark-digital-health-initiative-to-strengthen-global-health-security

Pierwszy element składowy globalnego systemu WHO zacznie działać w czerwcu 2023 r. i ma być stopniowo rozwijany w nadchodzących miesiącach.

No i się zaczyna. Cyfrowa tyrania. I to bez wtrącenia sie ze strony mainstreamowych mediów. Naprawdę mam wrażenie, że ludzie nie rozumieją powagi tego.

Rozszerzenie takich rozwiązań cyfrowych będzie miało zasadnicze znaczenie dla zapewnienia lepszego zdrowia obywatelom na całym świecie.

Twoje lepsze zdrowie zdecydowanie nie jest moim lepszym zdrowiem. (°°

"Lepsze zdrowie" oznacza narzucanie ludziom leków i nie pozwalanie im oddychać swobodnie czy ćwiczyć, a także terroryzowanie ich psychicznie i kontrolowanie ich swobody poruszania się.


#who #nwo #pandemia #koronawirus #konfederacja #4konserwy #zamordyzm #vaxpass #paszportykowidowe #komisjaeuropejska #ue #agenda2030 #digitalid
Kam3l - Według doniesień Komisji Europejskiej WHO przyjmuje unijny system cyfrowych p...

źródło: Bravenewworld

Pobierz
  • 8
Naprawdę mam wrażenie, że ludzie nie rozumieją powagi tego.

@Kam3l:
Większość zrozumie dopiero idąc za Biezmienowem:
"Kiedy wojskowy but połamie jej kości…, wtedy zrozumie. Ale nie wcześniej. To jest tragedia sytuacji demoralizacji."
Czyli jak już będzie za późno.
@Kam3l: Najlepsze (najgorsze) w tym wszystkim jest to że tym razem nie ma ani jednej wzmianki o SWOBODNYM PORUSZANIU SIĘ OBYWATELI !
Krótko mówiąc zaszczepisz się zachipujesz a i tak z domu nie wyjdziesz