Wpis z mikrobloga

#huel Zamówiłem ostatnio pierwszy raz huel'a. Słony karmel oraz banan.
Jeżeli chodzi o
- słony karmel to smakowo jak zmielone orzechy włoskie, nawet mi przypadł do gustu, zapachowo tak średnio. Wydaje mi się jakby się trochę gorzej rozpuszczał w wodzie niż banan, ale to może być tylko moje wrażenie
- banan fajny w zapachu, smakowo ok, ale w tym przypadku wydaje się być bardziej wodnisty niż karmel
Niestety w obu przypadkach czuć że to proszek i nawet przy większym wymieszaniu zdarzają się sklejone drobne grudki.Jeżeli chciałbym się tylko tym żywić, to może max kilka dni dałbym rade, ale na dłuższą metę nie wierzę czy by mi się udało. Obecnie stosuję to przed i po pracy, a w ciagu dnia kanapeczki i sprawdza się ok. Niestety na minus duża cena. Taka paczka to około 17 sheaków, stostując to po 4 razy dziennie to 4 dni i pozamiatane za 133zł z kuponem zniżkowym. Gdyby chociaż te 20-30zł mniej za paczke to byłoby dla mnie ok.
Jeżeli najpierw sypie się proszek a później zalewa wodę, to zauważyłem, że przy dnie przylega taka breja, która się nie rozpuściła, dlatego zawsze najpierw wlewam wodę, później dodaję proszku. Spodziewałem sie czegoś gorszego, zwłaszcza, że ktoś gdzieś napisał, że męczył takiego sheaka 20 minut, u mnie nie było z tym problemu. Z jednej strony mam mieszane uczucia co do kolejnego zakupu, cena mnie trochę zniechęca, z drugiej było całkiem ok i może jeszcze jeden raz bym zamówił, bo dzięki temu mniej śmieciowego żarcia jem.
  • 42
stostując to po 4 razy dziennie to 4 dni i pozamiatane za 133zł z kuponem zniżkowym. Gdyby chociaż te 20-30zł mniej za paczke to byłoby dla mnie ok.


@Nightcaster: ja zamawiam ze znajomymi i nas wyszło ostatnio 90 zł za paczke xD

A co do smaków to polecam kawowy
@Kryspin013: Jak mogę zbić cenę? Dodałem 6 sztuk do koszyka pokazało mi 649zł, nawet przy wrzuceniu kuponu daje to 599zł, czyli 100zł za paczkę.


@Nightcaster: ogólnie to jest rabat do każdej paczki i po prostu ja się zgadałem ze znajomymi i łącznie zamawiamy ponad 10 paczek miesięcznie tego przez co jest taniej.