Wpis z mikrobloga

Hej #lego #legotechnic
Próbuję z synem ułożyć dość stary zestaw helikopter/dinozaur że sterowaniem i brakuje nam takich jakby cięgien wg. opisu 5118g.
Wiecie gdzie i czy w ogóle można to w PL kupić?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@zibizz1: dzięki, te moje części to jakiś kosmos cena. Za 200zl to wolę kupić jakiegoś nowego technica. Nie mogły się popsuć się jakieś tańsze... :)
  • Odpowiedz
@ekimek: Ceny są zależne od tego ile na rynku jest danych elementów i czy są aktualnie jeszcze dostępne modele z nimi. Ja za 20-30zł dokupiłem sporo elementów które sie uszkodziły
  • Odpowiedz
@ekimek: niestety te kable z flex system psuły się często i mało przetrwało ich do dzisiaj stąd ich wysokie ceny i dlatego lego zrezygnowało z tego systemu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Semigod: właśnie bardzo się łamią, myślę, że starość też ma na to wpływ. Nie bardzo mam pomysł czym to zastąpić, możliwe że się nie da. Nigdy nie miałem w rękach filamentu, może byłby wystarczająco sztywny i elastyczny.
  • Odpowiedz
@ekimek: przypuszczam, że jeśli dobierzesz średnicę odpowiednio to może się udać tylko trzeba wyrzeźbić te zwężenia na końcach.

Chyba kupię jakiś krótki oryginał i w wolnej chwili spróbuję zrobić z czegoś replikę bo mi dałeś do myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz