Wpis z mikrobloga

ale to jest rachunek sumienia, ktory mozesz przejrzec przed spowiedzia, a nie przed glosowaniem w sejmie xD

W dekalogu, o ktorym wczesniej wspominales wszystkie punkty maja sens


@93michu93: Chyba nie sądzisz, że prawo w Polsce wg. Bosaka ma regulować dosłownie tylko 10 kwestii które są wprost napisane tam dosłownie? Przecież to oczywiste, że chodzi o katolicką interpelację tych 10 zasad, tutaj masz inny kontekst dlaczego jest tak jak napisałem:
R187 - > ale to jest rachunek sumienia, ktory mozesz przejrzec przed spowiedzia, a ni...

źródło: comment_15909986283XC9xga1m70hkl9TLAkJoB

Pobierz
@Asullo polskość to nienormalność.
Nawet jak kaczor zostanie obalony, to po 8 latach po ludzie zapomną jaka to zła kaczka była i będą go witac jak teraz Tuska . Chyba, że wcześniej w końcu zdechnie
@R187: to jest stary Krzysiu Narodowiak, pokaz mi cos podobnego od czasu wejscia do konfy. To tak jakby Donaldowi wypominac, ze chcial wspolpracy z Rosja przed 2014 xD
Krzysiu od czasu wejscia do Konfy zrobil najwiekszy pozytywny postep. Nawet mowi juz o odpisaniu od PITu, zamiast waloryzacji, czy nawet utrzymania 500+ (tutaj nie jestem pewny, ale na pewno jest przeciw waloryzacji)
możesz głosować na eurosceptyczną partię, której pomysły równają się wykluczeniu Polski z EU, EOG i Schengen


@Jakovv: kiedys straszyliscie tylko EU, teraz jeszcze z EOG i Schengen chca nas wyprowadzac? :O
Zeby nas z Europy nie wyprowadzili
pomijajac pierwsze 3 przykazania dekalogu, ktore odnosza sie do Boga, a nie do czlowieka to ktore z tych ci przeszkadza


@93michu93: Będzie mandat czy kara pozbawienia wolności za seks z partnerką przed ślubem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@R187: ok, tutaj juz byl w konfie. Rzeczywiscie, mozemy zalozyc, ze bedzie sie kierowal naukami chrzescijanskimi, mi to akurat nie przeszkadza ale jesli tobie tak, to spoko, nie glosuj.

@R187 No czyli Krzysiu nie byl za likwidacja norek, tak jak i cala konfa, obojetnie w sumie czym sie kierowal ale wg mnie spoko, ze nie kazali wybic wszystkich norek i przeniesc klatek to innych krajow.
Będzie mandat czy kara pozbawienia wolności za seks z partnerką przed ślubem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maad: a teraz jest mandat, czy kaza pozbawienia wolnosci? Pewnie bedzie to samo dlatego pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chce mi sie szukac ale jak sie postarasz to znajdziesz badanie zaleznosci ilosci partnerow seksualnych, a szczesciem w malzenstwie. Tam wystepowala korelacja. Wiadomo, ze nikt nie bedzie
@93michu93: Zdaję sobie z tego sprawę, ale prawo oparte o dekalogu zakazuje seksu przedmałżeńskiego nawet jeśli było to z jedną i jedyną partnerką. Jestem z różową od 10 lat bez ślubu i zastanawiam się jaką karę wymierzy nam Konfa i Kościół, może chłosta publiczna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdaję sobie z tego sprawę, ale prawo oparte o dekalogu zakazuje seksu przedmałżeńskiego nawet jeśli było to z jedną i jedyną partnerką


@maad: chyba zakladaja, ze dopiero po slubie zwiazek jest nierozerwalny. No bo generalnie jesli ktos jest wierzacy to po slubowaniu przed Bogiem (oltarzem), powinien wytrwac w postanowieniu. Z drugiej strony jest sobie taki Kurski z trojka dzieci, czy ile on tam ma xD

Jestem z różową od 10 lat