Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
- Jeżeli mielibyście zdecydować się na jeden dyskretny masturbator (#fleshlight), jaki wybralibyście? Odpadają głośne wibracje czy kształty jasno nawiązujące do intymnej anatomii.
- Czy istnieje coś lepszego np. od Tenga Flip Zero?
- Czy do tego/waszego modelu pasują podgrzewacze?
- Skąd bezpiecznie i dyskretnie zamawiać? N69.pl jest okej? Można zamówić na fejkowe dane do Paczkomatu?
- Czy taki zakup poprawia radzenie sobie z brakiem partnerki, czy potęguje poczucie przegrywu i samotności?

#seks #seksgadzety #sextoys #sexshop



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
- Jeżeli mielibyście zdecydować się na jeden ...

źródło: tenga-flip-0-zero-electronic-vibration-negro

Pobierz
  • 4
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja kupowałem zwykłego standardowego "onahole" z japoni i poza tym że fedex wyruchał mnie na podatki (nałożyli odsetki na zapłate a o płatności podatku poinformowali miesiąc po dotarciu przesyłki) to jest to spoko sprzęt, bardzo zbliżony do prawdziwego uczucia ale czyszczenie go odbiera chęci do używania go. Nie wiem jak z podgrzewaczami/elektrycznymi bo nie kręci mnie to, drogie #!$%@? a i pewnie się szybko wyniszczy ten materiał z
Nie polecam tych mechanicznych urządzeń. Dużo zachodu. Wrażenia wcale nie są tak fantastyczne, jak mogłoby się wydawać. Poza tym, dłuższe operowanie potrafi wymęczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpadają głośne wibracje czy kształty jasno nawiązujące do intymnej anatomii.


Jeśli odpadają kształty nawiązujące do anatomii, to raczej nie szukasz fleshlight tylko czegoś innego ¯\(ツ)/¯

Skąd bezpiecznie i dyskretnie zamawiać? N69.pl jest okej? Można zamówić na fejkowe dane do Paczkomatu?


A