Wpis z mikrobloga

Chciałbym poznać tok rozumowania człowieka, który doszedł do wniosku, że w częstochowskim MPK najważniejszą informacją pokazywaną pasażerom na jedynym ekranie w pojeździe jest "kto ma dzisiaj imieniny".

Za każdym razem krew mnie zalewa. Wchodzę do autobusu albo tramwaju, no to wiadomo że chcę wiedzieć: czy wsiadłem w dobrą linię, czy jadę w dobrym kierunku, która jest w ogóle godzina. Nie k&%^a, zamiast tego wiem że Andrzej ma imieniny (°°


#czestochowa #mpk #zalesie
  • 11
  • Odpowiedz
p0lacy to w zdecydowanej większości kompletni idioci.
I ci idioci okupują stanowiska - zarówno te na dole, na górze jak i po środku.
I podejmują idiotyczne decyzje.

Nie oczekuj od narodu idiotów budowania mądrego państwa.
  • Odpowiedz
@638F3D: w trójmieście na wyświetlaczu normalnie pokazuje numer linii, nazwę linii, imieniny, datę, a nawet dzień tygodnia xD
  • Odpowiedz
@638F3D: w takim mieście jak częstochowa, gdzie masz tylko ze 30 linii to jeszcze pół biedy, mnie takie durne informacje irytują w pociągach, chciałbyś sobie spojrzeć czy już dojeżdżasz do swojej stacji, a oni akurat jakieś gówno pokazują, np reklamę samych siebie, a to do jakiej stacji się zbliżasz jest pokazywane przez 3 sekundy, a potem przez minutę masz to gówno
  • Odpowiedz
@Miecz12: albo na peronach. Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale we Wrocławiu (akurat tam mi się zdarzyło ostatnio często bywać) do ostatniej chwili nie wiadomo czy się stoi na dobrym peronie, bo informacja na wyświetlaczu o tym czy i jaki zaraz przyjedzie pociąg wyświetla się tuż przed jego przyjazdem. Wcześniej wyświetlacz jest pusty. Prąd oszczędzają czy co?
  • Odpowiedz
@638F3D: w częstochowie ogólnie wyświetla dobrze, ale tutaj znowu taki problem, że np jak nie kupujesz na końcową stację biletu, to tak na prawdę też nie wiesz który peron, przynajmniej jeśli chodzi o polregio, bo wybierasz coś co jest np w środku trasy i nie masz żadnej informacji na bilecie (przynajmniej w aplikacji), jaka to jest trasa, masz tylko info skąd wybrałeś i dokąd jedziesz, więc jeśli nie znasz trasy to
  • Odpowiedz
@638F3D: Za moich czasów tramwaj w Częstochowie miał numer 1 albo 2 i było to obojętne, bo na Raków jechały oba. Co się teraz porobiło z tym miastem!?
  • Odpowiedz